Кремль можуть покарати за сприяння тероризму

СВІТ
12 липня, 18:54
Кремль можуть покарати за сприяння тероризму
Фото: Kyiv Post

Втомлені путінською пропагандою члени Палати представників Конґресу США мають намір визнати РФ "спонсором тероризму".

Про це на своєму особистому сайті повідомив народний обранець від штату Нью-Йорк із лав Демократичної партії Макс Роуз.

Зазначається, що станом на тепер конґресмен вже підготував відповідний законопроєкт, який найближчим часом буде розглянуто на засіданні Палати представників США.

Причиною його подання стала інформація про фінансування Кремлем угруповання "Талібан" в Афганістані, нещодавно оприлюднена у провідному виданні "The New York Times".

У документі конґресмена йдеться про те, що РФ має бути визнана спонсором тероризму, а відтак включена до переліку країн, на рівні з Іраном, Сирією, Суданом і КНДР, що загрожують міжнародній стабільності та миру.

Крім того, Макс Роуз наголосив, що у разі ухвалення його законопроєкту на путінський режим чекають більш жорсткі санкції, ніж є сьогодні.

«Якщо іноземна держава прямо чи опосередковано вбиває американських солдатів — це терористична діяльність, і за це мають бути відповідні наслідки. Лише за останні кілька років Росія та її довірені особи намагалися отруїти нервово-паралітичним газом своїх опонентів у Британії, збили пасажирський літак над Україною та продовжують вчиняти дії, направленні на з дестабілізацію демократії в всьому світі, зокрема й у США», — наголосив конґресмен-демократ.

На думку народного обранця від штату Нью-Йорк, путінський режим шкодить американським інтересам, а тому важливо якнайшвидше покласти край зазіханням Кремля на світовий порядок.

Читайте також:
Усі дороги ведуть у Мінськ, і не дарма!
05 серпня, 10:08
«Будь-який з лідерів Росії не має жодного сумніву у відповіді з боку Штатів за вбивство своїх військових».
31 липня, 14:34
Оприлюднено список затриманих громадян Російської Федерації.
29 липня, 16:10
У Кремлі в черговий раз відзначили, що Росія, нібито, не є стороною конфлікту.
27 липня, 14:35
Хтось точно програє. Ви гадаєте путін?
27 липня, 10:25
Путінський режим і його маріонетки в Україні прагнуть паралізувати українське військо на Донбасі, перетворивши його на гарматне м’ясо.
25 липня, 14:24