кремль не встигне суттєво збільшити чисельність армії поки триває війна в Україні

ВІЙНА
22.12.2022, 12:19
кремль не встигне суттєво збільшити чисельність армії поки триває війна в Україні

шойгу запропонував росії відновити московський і ленінградський військові округи.

Дуже малоймовірно, що кремль сформує такі великі звичайні сили в терміни, які мають відношення до війни росії в Україні, адже формування підрозділів дороге і потребує часу

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на Інститут вивчення війни (ISW).

Аналітики Інституту зазначають, що у своїй промові міністр оборони рф шойгу публічно представив серію змін російської оборонної політики, щоб значно збільшити чисельність російської армії. шойгу запропонував росії відновити московський і ленінградський військові округи, сформувати новий армійський корпус і 17 нових маневрових дивізій.

Він також запропонував росії сформувати новий армійський корпус в Карелії, дві нові десантно-штурмові дивізії, три нові мотострілецькі дивізії в окупованих Херсонській і Запорізькій областях, а також розширити сім наявних бригад Північного флоту та Західного, Центрального і Східного військових округів до семи нових мотострілецьких дивізій при розширенні п'яти наявних морських піхотних бригад у п'ять морських піхотних дивізій. шойгу висловив пропозицію сформувати п'ять артилерійських дивізій для підтримки військових округів. 

рф

Дуже малоймовірно, що Кремль сформує такі великі звичайні сили в терміни, які мають відношення до війни Росії в Україні, адже формування підрозділів дороге і потребує часу

Аналітики Інституту зазначають, що у своїй промові міністр оборони РФ Шойгу публічно представив серію змін російської оборонної політики, щоб значно збільшити чисельність російської армії. Шойгу запропонував Росії відновити Московський і Ленінградський військові округи, сформувати новий армійський корпус і 17 нових маневрових дивізій.

Він також запропонував Росії сформувати новий армійський корпус в Карелії, дві нові десантно-штурмові дивізії, три нові мотострілецькі дивізії в окупованих Херсонській і Запорізькій областях, а також розширити сім наявних бригад Північного флоту та Західного, Центрального і Східного військових округів до семи нових мотострілецьких дивізій при розширенні п'яти наявних морських піхотних бригад у п'ять морських піхотних дивізій. Шойгу висловив пропозицію сформувати п'ять артилерійських дивізій для підтримки військових округів.

Він висунув ідею збільшити чисельність ЗС рф до 1,5 млн військовослужбовців, у тому числі 695 тис. контрактників (навесні 2021 року шойгу заявив, що 380, тис. росіян були військовослужбовцями за контрактом), поступове збільшення призовного віку на військову службу з 18 до 21 року та підвищення граничного віку призовників з 27 до 30 років. Проте шойгу не уточнив терміни цих заходів.

У ISW запевняють, дуже малоймовірно, що кремль сформує такі великі звичайні сили в терміни, які мають відношення до війни росії в Україні. Формування підрозділів дороге і потребує часу. Наприклад, росія не змогла повністю укомплектувати наявні бригади та полки перед повномасштабним вторгненням і не повністю побудувала нову дивізію, про формування якої вона оголосила у 2020 році.

російська економіка перебуває в рецесії, а її ресурси для створення потужностей значно скоротилися після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Чистий навчальний потенціал росії, ймовірно, зменшився з 24 лютого, частково через те, що кремль використав навчальні елементи для участі в бойових діях в Україні, чим значно ослабив їх можливості. 

Читайте також:
Війна
В Україні багато говорять про необхідність наших Збройних Сил наступати на територію Російської федерації.
24 березня, 21:21
Політика
Головний чеченський муртад Рамзан Кафіров та кривавий путінський кухар Євгєній Прігожин готують державний заколот на Росії.
19 березня, 18:34
Війна
Цікаво, а випускників вишів одразу вантажитимуть в ешелони на фронт чи дадуть кілька днів "погуляти" перед безславною смертю в Україні?
17 березня, 16:32
Політика
Але насправді ситуація ще гірша, ніж озвучив кремлівський бункерний щур. Росстат, як до слова і росуряд, забрехався.
15 березня, 17:17
Кримінал
Ресурсна федерація московії є єдиним прямим спадкоємцем і продовжувачем кривавої справи совєцького окупаційно-терористичного режиму.
12 березня, 16:52
Світ
У пермській виправній колонії №29 відбулися заворушення, в'язні повстали проти адміністрації, яка примушує їхати на війну "добровольцями".
09 березня, 16:00