кремль розмістив ППО на будівлях у москві, щоб створити провокаційні меседжі

ВІЙНА
21.01.2023, 11:18
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

"Малоймовірно, що кремль вважає, що для України москва є мішенню"

Американські аналітики переконані, що кремль, імовірно, розмістив на будівлях у москві протиповітряну оборону, щоб створити провокаційні меседжі в інформаційному просторі для посилення антиукраїнських настроїв серед росіян.

Як інформує медіа агенція Останній Бастіон про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Як зазначається, 19 і 20 січня у російських соціальних мережах почали поширювати фотографії, на яких видно, як на даху будівлі Міністерства оборони росії та в інших місцях у москві та поблизу міста встановлюють системи протиповітряної оборони.

кремль розмістив ППО на будівлях у москві, щоб створити провокаційні меседжі_1

В ISW вважають, що кремль, ймовірно, активізував свої зусилля з представлення російського вторгнення в Україну як екзистенціальної війни, щоби створити інформаційні передумови для затяжної війни.

"Кремль, ймовірно, розгорнув системи ППО в москві, щоб створити провокаційні меседжі, які зображують війну як більш загрозливу для російської громадськості. Малоймовірно, що кремль вважає, що для України москва є мішенню, і, найімовірніше, він вдався до цієї показної гри, щоб посилити інформаційні операції з підготовки російського внутрішнього інформаційного простору до затяжної війни в Україні та подальших жертв.

Ця демонстрація також, ймовірно, є частиною нової інформаційної операції з контекстуалізації війни в Україні в російському міфі про Велику вітчизняну війну, яка, ймовірно, має на меті посилити підтримку росіянами військових зусиль і подальшої мобілізації шляхом абсурдного зображення України як такої, що загрожує москві та решті території росії, подібно до того, як це робила нацистська Німеччина під час свого вторгнення в радянський союз", - йдеться в повідомленні ISW. 

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Мавпуючи московських васалів, прем'єр-міністр КНР розвісив локшину на вуха зажерливих єврокомуністів. Сталося це у швейцарському Давосі.
21 січня, 07:59
Спорт
Гравців клубів «Антальяспор» Саґіва Єхезкеля та «Башакшехір» Едена Карцева затримали у Туреччині. Вони «публічно розпалювали ворожнечу».
16 січня, 06:08
Опінії
Час переконувати закордонних «рускоговорящіх» за рахунок платників податків і обмежених ресурсів для оборони країни точно минув!
04 січня, 11:55
Політика
Старша донька 45-го американського президента разом із чоловіком перебувають з офіційним візитом в Ізраїлі. Подібне тягне до подібного.
22.12.2023, 19:45
Світ
Головний російський воєнний злочинець звернувся із багатогодинним словесним проносом до власного плебсу. Нічого нового він не сказав.
15.12.2023, 12:48
Політика
Російський бункерний дід оголосив, що балотуватиметься на прийдешніх президентських виборах. Уже зараз рівень його підтримки перевищує 73%.
11.12.2023, 08:23