кремль розмістив ППО на будівлях у москві, щоб створити провокаційні меседжі

ВІЙНА
21 січня, 11:18
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

"Малоймовірно, що кремль вважає, що для України москва є мішенню"

Американські аналітики переконані, що кремль, імовірно, розмістив на будівлях у москві протиповітряну оборону, щоб створити провокаційні меседжі в інформаційному просторі для посилення антиукраїнських настроїв серед росіян.

Як інформує медіа агенція Останній Бастіон про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Як зазначається, 19 і 20 січня у російських соціальних мережах почали поширювати фотографії, на яких видно, як на даху будівлі Міністерства оборони росії та в інших місцях у москві та поблизу міста встановлюють системи протиповітряної оборони.

кремль розмістив ППО на будівлях у москві, щоб створити провокаційні меседжі_1

В ISW вважають, що кремль, ймовірно, активізував свої зусилля з представлення російського вторгнення в Україну як екзистенціальної війни, щоби створити інформаційні передумови для затяжної війни.

"Кремль, ймовірно, розгорнув системи ППО в москві, щоб створити провокаційні меседжі, які зображують війну як більш загрозливу для російської громадськості. Малоймовірно, що кремль вважає, що для України москва є мішенню, і, найімовірніше, він вдався до цієї показної гри, щоб посилити інформаційні операції з підготовки російського внутрішнього інформаційного простору до затяжної війни в Україні та подальших жертв.

Ця демонстрація також, ймовірно, є частиною нової інформаційної операції з контекстуалізації війни в Україні в російському міфі про Велику вітчизняну війну, яка, ймовірно, має на меті посилити підтримку росіянами військових зусиль і подальшої мобілізації шляхом абсурдного зображення України як такої, що загрожує москві та решті території росії, подібно до того, як це робила нацистська Німеччина під час свого вторгнення в радянський союз", - йдеться в повідомленні ISW. 

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Останнім часом пішла просто навала російських ботів. Не те, щоб їх не було раніше, але саме зараз їх стало дуже багато.
23 березня, 19:24
Політика
Коли актори переграють прописані режисерами ролі – це відразу впадає в очі, а надто, якщо йдеться про самозакоханого президента-комедіанта.
20 березня, 16:00
Політика
Багато авторитетних і провідних західних медіа дедалі частіше стають іграшкою у руках Кремля. Зокрема, таке видання, як "Politico"...
14 березня, 16:01
Політика
Однак сам кремлівський бункерний щур цього (поки що, звісно) ще не розуміє. Тому і далі погрожує Заходу ядерними ракетами.
22 лютого, 17:58
Політика
Ручні пси Кремля один поперед одного виголошують порожні популістські заяви про нібито завершення російської агресивної війни вже цьогоріч.
21 лютого, 17:00
Опінії
Як Європа бореться з пропагандою рф
19 лютого, 14:25