кремль розмістив ППО на будівлях у москві, щоб створити провокаційні меседжі

ВІЙНА
21.01.2023, 11:18
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

"Малоймовірно, що кремль вважає, що для України москва є мішенню"

Американські аналітики переконані, що кремль, імовірно, розмістив на будівлях у москві протиповітряну оборону, щоб створити провокаційні меседжі в інформаційному просторі для посилення антиукраїнських настроїв серед росіян.

Як інформує медіа агенція Останній Бастіон про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Як зазначається, 19 і 20 січня у російських соціальних мережах почали поширювати фотографії, на яких видно, як на даху будівлі Міністерства оборони росії та в інших місцях у москві та поблизу міста встановлюють системи протиповітряної оборони.

кремль розмістив ППО на будівлях у москві, щоб створити провокаційні меседжі_1

В ISW вважають, що кремль, ймовірно, активізував свої зусилля з представлення російського вторгнення в Україну як екзистенціальної війни, щоби створити інформаційні передумови для затяжної війни.

"Кремль, ймовірно, розгорнув системи ППО в москві, щоб створити провокаційні меседжі, які зображують війну як більш загрозливу для російської громадськості. Малоймовірно, що кремль вважає, що для України москва є мішенню, і, найімовірніше, він вдався до цієї показної гри, щоб посилити інформаційні операції з підготовки російського внутрішнього інформаційного простору до затяжної війни в Україні та подальших жертв.

Ця демонстрація також, ймовірно, є частиною нової інформаційної операції з контекстуалізації війни в Україні в російському міфі про Велику вітчизняну війну, яка, ймовірно, має на меті посилити підтримку росіянами військових зусиль і подальшої мобілізації шляхом абсурдного зображення України як такої, що загрожує москві та решті території росії, подібно до того, як це робила нацистська Німеччина під час свого вторгнення в радянський союз", - йдеться в повідомленні ISW. 

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Московити намагаються зламати Українську Націю ізсередини, задля цього діють доволі підступно. Ворожа «культурна гегемонія» досі присутня.
19 березня, 07:18
Світ
Лідерка популістської партії «S.O.S. România» Діана Шошоаке написала листа кремлівському диктатору. Вона воліє загарбати українські землі.
17 березня, 18:57
Світ
Затятий прихильник КНР та РФ закликав Україну капітулювати, назавжди забувши про членство в ЄС і НАТО. Думка українців йому байдужа.
04 березня, 08:26
Світ
Після гучного видовища у Білому домі, солов'їна — провідна мова міжнародного дипломатичного спілкування. Верховний лідер Ірану довів це.
02 березня, 15:12
Новини
Черговий релігійний діяч з Юдиного коліна проповідує єресь широкому загалу завдяки мережі. Він закликав християн молитися на всіх євреїв.
27 лютого, 14:54
Політика
Поскреби російського ліберала — неодмінно надибаєш імперського шовініста. Раніше перед ними за гроші виступав директор «Кварталу 95».
23 лютого, 21:00