Кремль схиляє Сербію на війну проти Косово

СВІТ
14 квітня, 17:56
Кремль схиляє Сербію на війну проти Косово

Попри геополітичну та воєнну поразку московії в Україні, путінський режим не полишає спроб розпалити новий конфлікт на Балканах.

Таку думку в інтерв'ю грецькому виданню "Η Καθημερινή" висловив чинний прем'єр-міністр Республіки Косово Альбін Курті, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, завдання росії полягає у дестабілізації всього регіону руками її сербського сателіта, де також панують антиалбанські, антихорватські та антиукраїнські настрої.

«Західні Балкани Москва може передати Белграду на аутсорсинг, тоді як у Грузії та Молдові їм доведеться залучити власні сили. Там, як відомо, є їхні агенти: у владі, в опозиції, а ще сплячі. Особисто я переживаю за наш регіон у цілому й зокрема за Косово. Сербія історично має тісні зв'язки з росією, котра будує хибну аналогію між Кримом і Косово. Але ми знаємо точно:  Крим і Донбас є яскравим виразом російського експансіонізму та імперіалізму», – зазначив Альбін Курті.

Натомість косовський прем'єр-міністр наголошує, що щиро вірить у перемогу України та демократії над московією і диктатурою, котрі несуть смерть та руїну всій Європі.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, чергова кремлівська маріонетка, яка волею сербського народу опинилася у президентському кріслі у Белграді, йде шляхом Пуйла.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Миротворці НАТО в Косово готові втрутитися, якщо стабільність між Сербією та Косово опиниться під загрозою
18 серпня, 10:50
Світ
Йдеться про миротворців у складі сил KFOR (Міжнародні сили з підтримки миру в Косові під проводом НАТО)
03 серпня, 16:28
Світ
Лідер боснійських сербів сподівається на поміч Владіміра Путіна і Дональда Трампа у демонтажі так званої "порохової діжки" Європи.
29 червня, 09:05
Світ
Наступним осередком напруги після російської агресії в України, ймовірно, буде конфлікт між Грецією та Туреччини в Егейському морі.
13 червня, 17:00
Світ
Інженерні війська Грецької республіки розпочали фортифікацію сухопутної ділянки державного кордону з сусідньою Туреччиною.
11 червня, 07:00
Світ
Парламент Республіки Албанія обрав нового голову держави, кандидатуру якого офіційно висунула провладна Соціалістична партія.
06 червня, 08:07