Кремль ширить брехню про серцевий напад у путіна

Опінії
24.10.2023, 14:32
Кремль ширить брехню про серцевий напад у путіна
Фото: The Times

Старанням своїх кишенькових медиків кремлівський бункерний дід намагається подовжити власне нікчемне життя. І поки йому це вдається.

Заступник директора Агентства моделювання ситуацій

«Серцевий напад у путіна»: видихайте, дива не станеться. Це взагалі дуже підступна технологія — змусити українців (і не тільки) вірити, що от скоро-скоро здохне путін і все, відразу настане перемога.

І саме через підступність я на 99,9% впевнений, що звідси стирчать вуха Кремля, а особливо такої структури ФСБ. Нижче обґрунтовую що, як і чому:

  1. Українців змушують забути про тяжку роботу ЗСУ і спецслужб, забути про не менш складну працю їх всіх в тилу, щоби втримати економіку і державу на плаву. Змушують забути про величезні зусилля і витрати союзників. І сподіватися виключно на диво: все негайно стане чудово, варто тільки прикопати одного бридкого карлика. Вважаєте, це нормально і продуктивно — сподіватися не на себе, не на ЗСУ, не на союзників, не на економіку, а на одну випадкову малоймовірну подію, котра від нас ніяк не залежить?
  2. Це по факту та ж теза, що її ФСБ транслює через «Russia Today», «Sputnik», «хороших русскіх», «переслідуваних втікачів з росії» з лютого 2022: «Винний тільки путін, більше ніхто». Ну, а як винуватити росіян, якщо все стане добре без одного путіна?

Але замовник нападу — не злобний виродок путін. Росія намагається нас знищити вже понад 300 років, путіна тоді ще й у проєкті не було.

Що 2003-го (Тузла — ще не забули? А тоді був третій рік першої каденції путіна), що 2014-го, що 2022-го путін просто виконав замовлення мінімум 80% росіян. Вони чекали, «щоб урешті взялись за цих бандерівців і покарали за нахабство жити краще» та зараз схвалюють війну.

Ну, і ще один важливий момент: уже всі переконались, що путін має запас двійників. І це нормально не лише для диктаторів, але і загалом для політичних лідерів держав у складних обставинах.

Тобто, я навіть припускаю, що дійсно був виклик лікарів на «серцевий напад у путіна», просто репліку обрізали з повного варіанту «серцевий напад у путіна №...». Загалу не назвали номера чи позивного вахтового путіна, в якого стався напад.

Кремль ширить брехню про серцевий напад у путіна_1
Читайте також:
Політика
Велика війна все змінила, дала шанс перегорнути ганебні сторінки попередньої історії, але не всі громадяни усвідомили доленосність миті.
08.09.2023, 17:57
Політика
Міністерство оборони провалило майже все, що змогло, крім, хіба, купівлі яєць по 17 гривень й збільшення рівня корупції.
02.08.2023, 18:35
Світ
Вивчення того, як інформаційна екосистема впливає на колективну поведінку людей, має стати «кризовою дисципліною»
30.05.2023, 13:25
Війна
Путінський режим постійно заявляє, що у ресурсній федерації московії перебуває 5,3 мільйона вимушених утікачів з охопленої війною України.
15.03.2023, 20:52
Опінії
Поширено прокремлівський вкид одночасно через кілька джерел. Зокрема, через авторитетні газети "The New York Times" та "Die Zeit".
08.03.2023, 08:07
Опінії
Американські політики-трампісти та чиновники уряду Угорщини маніпулюють цифрами. Москва використовує валютних пропагандистів.
08.02.2023, 08:31