Кремлівський бункерний щур починає параноїти

ВІЙНА
21 березня, 14:51
Кремлівський бункерний щур починає параноїти

Тема можливого замаху на путіна «знаходиться на столі кожної розвідувальної агенції»

У повідомленнях західних ЗМІ йдеться про те, що кремлівський бункерний щур у лютому замінив близько 1000 особистих співробітників через побоювання, що вони його отруять.

Серед звільнених були охоронці, кухарі, прачки та секретарі. Про це, зокрема, повідомляє The Daily Beast із посиланням на джерело у західних розвідслужбах, а також у російському уряді.

Колишній оперативник Головного управління зовнішньої безпеки Франції DGSE повідомив The Daily Beast, що тема можливого замаху на Путіна «знаходиться на столі кожної розвідувальної агенції».

Видання нагадує, що сенатор США від Південної Кароліни Ліндсі Грем навіть закликала до вбивства путіна, що викликало критику з боку колег законодавців-республіканців.

"Єдиний спосіб закінчити це - щоб хтось у Росії прибрав цього хлопця", - написав Грем у Твіттері раніше у березні. «Ви надасте своїй країні — і світові — велику послугу».

Про це ж заявляв і сенатор-республіканець від Флориди Марко Рубіо, наголосивши при цьому, що висловлює свою особисту точку зору.

Французький оперативник заявив The Daily Beast, що якщо замах на путіна і відбудеться, це не буде справою якогось іноземного уряду.

"Спроба буде здійснена всередині Кремля", - сказав він. "Російські спецслужби, ймовірно, єдині, хто використовує отрути для вбивства людей".

Він нагадав, що критика Кремля Олексія Навального було отруєно радянською нервово-паралітичною речовиною «Новачок», ​​у серпні 2020 року. Наказ про замах на Навального дав путін.

Можна привести багато імен жертв отруєння - від перебіжчика з КДБ Миколи Хохлова, отруєного у 1957 році (кава з домішками талію), до замаху у 2004 році на кандидата в президенти України Віктора Ющенка (вечеря, приправлена ​​діоксином).

Путін віддає перевагу отрутам для усунення своїх супротивників і конкурентів. Олександра Литвиненка було вбито за допомогою Полонія-210 у 2006 році, а за допомогою «Новичка» у 2018 році московити намагалися вбити колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його дочку в Англії.

Видання нагадує, що отрути також використовувалися у царській Росії. Так, повернувшись на батьківщину, князь Фелікс Юсупов у 1916 році вбив ченця Григорія Распутіна ціанистим калієм і кількома кулями в голову.

Після отруєння Навального, прессекретар Кремля Пєсков намагався дезавуювати звинувачення на адресу путіна, заявивши, що «у багатьох країнах люди помирають від отруєння»,

"Все вірно, - говорить агент DGSE, - але ніхто не робить це краще, ніж росіяни".

Проте отруїти путіна буде непростим завданням. За словами джерела, що працює у вищих ешелонах російського уряду, путін у лютому звільнив близько 1000 осіб — від кухарів до прачок, секретарів та охоронців, які задовольняли його повсякденні особисті та професійні потреби, і замінив їх новим співробітником.

"Путін, звичайно, знає, що за ним йдуть", - говорить француз. "Убити путіна - непросте завдання, але путін знає, що це можна зробити, і це гарантовано його лякає".

«Важливо знати розклад об'єкту. Вбивці збирають інформацію. Визначають звички… Сумніваюсь, що путін далеко поїде машиною. Немає такої бронетехніки, яка б витримала кілька тонн вибухівки, закопаної на дорозі», каже співрозмовник видання.

Колишній агент із планування «чорних операцій» DGSE вважає, що будь-який удар по Путіну, швидше за все, виходитиме від його найближчого оточення. Як ініціатор може бути використаний хтось за межами периметра безпеки. "Це буде дорога робота", - вважає колишній агент DGSE. «З власного досвіду можу посперечатися, що актив уже є. Завжди є".

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Окупанти використовують торговельні судна для переміщення військових вантажів
вчора, 14:25
Світ
У російському Єйську палає нафтобаза
вчора, 11:55
Економіка
Реальна економічна шкода росії набагато більша, ніж можна було очікувати
29 липня, 11:38
Світ
Багаторічне ігнорування Кремлем проблем суб'єктів ресурсної федерації на тлі окупації Криму та частин Сходу України – міна сповільненої дії.
04 липня, 21:15
Економіка
До мережі потрапив внутрішній документ «Альфа-банку»: Це катастрофа
27 червня, 10:55
Війна
На росії хочуть набирати контрактників прямо після школи
26 червня, 16:35