Кремлівський бункерний щур владімір путін заявив про нову ціль "спецоперації"

ВІЙНА
18.01.2023, 18:55
Кремлівський бункерний щур владімір путін заявив про нову ціль "спецоперації"

"Ми розпочали війну проти України, щоб зупинити війну..."

владімір путін заявив, що його країна розпочала так звану «спеціальну воєнну операцію», щоб припинити бойові дії, які відбувалися в Україні з 2014 року.

Про це він сказав на зустрічі з ветеранами Другої світової війни та жителями блокадного Ленінграда, що відбулася 18 січня у Петербурзі.

Це навіть не шизофренія.

Це прояв якогось нового психічного розладу. Кремлівський бункерний щур путін став не лише шкалою виміру помилок та прорахунків, а й шкалою рівня неадекватності...!

Читайте також:
Світ
Розвідка росії проводить кампанію залякування, щоб не допустити використання заморожених російських активів для кредиту Україні.
18 грудня, 06:29
Кримінал
Вучич заявив про зникнення жорстких дисків.
17 грудня, 08:24
Війна
Вдень 12 грудня в Орську Оренбурзької області пролунав вибух. Після нього у місті спалахнула пожежа.
12 грудня, 11:28
Політика
Кремль готовий платити за війну дуже високу ціну — експерти.
10 грудня, 09:27
Війна
Надалі використовувати причал неможливо.
29 листопада, 13:20
Світ
У віці 88 років помер радянський та російський вчений та конструктор ракетної техніки Валеріан Соболєв.
26 листопада, 14:35