Кремлівський бункерний щур владімір путін заявив про "теракт" у Брянській області

ВІЙНА
02.03.2023, 14:45
Кремлівський бункерний щур владімір путін заявив про "теракт" у Брянській області

Роспропаганда стверджувала, що нібито "українські диверсанти" порушили державний кордон.

Кремлівський бункерний щур владімір путін прокоментував інцидент у Брянській області рф. Пропаганда стверджувала, що нібито "українські диверсанти" порушили державний кордон.

"Сьогодні здійснили черговий терористичний акт. Проникли на прикордонну територію та відкрили вогонь по цивільних. Бачили, що це цивільне авто, що там сидять цивільні та діти. Саме такі люди і ставили перед собою задачу позбавити нас історичної пам'яті, своєї історії та традицій, мови", - сказав кремлівський диктатор.

Раніше російські засоби масової дезінформації стверджували, що близько 50 "диверсантів" взяли в заручники жителів села у Брянській області рф, йде бій.

ФСБ росії заявила про "українських націоналістів", які "порушили державний кордон" у Брянській області рф.

У Генштабі заявили, що ЗСУ ведуть бойові дії виключно на території України.

Раніше в ОК "Північ" заявили, що росіяни готують провокацію.

"Про це свідчать дані розвідки, де зафіксований рух колон військової техніки в районі кордону із Чернігівською областю без знаків розпізнавання та живою силою, що була одягнена у піксель, схожий на форму Збройних Сил України", - повідомили в командуванні.

Читайте також:
Новини
Президент Алєксандер Вучіч оголосив про намір залишити колективний орган, якщо туди офіційно впустять Косово. Белград провокує конфлікт.
25 березня, 14:54
Опінії
Цинічний цивілізований світ жаліє та співчуває вбивці, який всіляко намагається видати себе за жертву. Зло множиться і шириться планетою.
24 березня, 20:53
Світ
Башкан Ґаґаузії має тотальну електоральну підтримку в автономному регіоні. Також вона однопартієць «молдовського Мертвечука» Ілана Шора.
10 березня, 16:39
Політика
«Побачити путіна і померти!». Гасло, яким керуються очільники всіх проросійських сепаратистських утворень від Придністров'я до Абхазії.
07 березня, 21:41
Новини
У 2023 році військово-повітряні сили НАТО в Європі понад 300 разів піднімались у повітря для перехоплення російських військових літаків.
02 березня, 09:39
Політика
З Тирасполя та Москви навмисно ширять панічні заклики, пророкуючи приєднання бунтівного молдовського регіону до РФ. Криза відверто штучна.
25 лютого, 15:48