Криваві мрійники з Москви планують парад у Києві на 9 травня

Опінії
01 квітня, 21:53
Криваві мрійники з Москви планують парад у Києві на 9 травня
Фото: Facebook

Кремлівський бункерний диктатор не зупиниться, поки не отримає фатальну відсіч від українців. Його орда має згинути, як роса на сонці...

Український політтехнолог, фахівець із виборчих і політичних технологій

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Інформація про те, що росіяни будували на весні у 2022 році декорації Хрещатика на «Мосфільмі» для зйомок параду своєї «перемоги над укрофашистами», тому що не встигали взяти реальний Київ до 9 травня, отримала продовження. Що очікувано.

Нагадаю, як позаторік окупаційним військам довелося під ударами Збройних Сил України відійти з Київської області (і не тільки) й декорацію будувати припинили. Але зараз путін знову наказує генштабу РФ розпочати наступ на Київ.

Він знову планує 9 травня парад «переможців» у Києві й підписання нашої капітуляції на Банковій. Продюсери «Мосфільмі» знову отримали надію на велике держзамовлення, розуміючи що недобудована декорація знову знадобиться.

Вони готові продовжити її будівництво, знову найняти багатотисячну масовку, знову замовити костюмерам шити багато вишиванок та іншої української національної одежі та знову підписувати контракти з російськими акторами. Тими, хто готовий грати українських можновладців які з хлібом і сіллю будуть зустрічати російських окупантів на Хрещатику.

Один з аргументів, чому зараз переможний парад треба зняти не в реальному Києві, не тільки у тому, що російські війська не встигнуть цього взяти. У російських режисерів зараз є розуміння: українці не вийдуть зустрічати росіян з квітами.

Вони  вийдуть зі зброєю битися за кожну вулицю, а російській публіці треба показати радість звільнених малоросів від бандерівського режиму. Цікаво, а якого з двійників путіна долучать до зйомок, де російський диктор із трибуни на Хрещатику буде вітати своїх бравих загарбників.

З 1 квітня вас, шановні! Дулю їм, а не парад у Києві!
Читайте також:
Опінії
У державі Романових населення московії єднали тріадою «православ'я-самодержав'я-народність». Натомість у РФ панує зовсім інший дух.
12:45
Війна
На 11-му році антиукраїнської війни населення країни-окупанта слід визнати біологічним видом, який становить загрозу існуванню всій планеті.
15 квітня, 07:12
Війна
Українцям слід менше користуватися соціальними мережами та припинити ширити ворожу пропаганду. Паніка не наближає перемогу.
29 березня, 14:52
Економіка
Мавпуючи московських васалів, прем'єр-міністр КНР розвісив локшину на вуха зажерливих єврокомуністів. Сталося це у швейцарському Давосі.
21 січня, 07:59
Спорт
Гравців клубів «Антальяспор» Саґіва Єхезкеля та «Башакшехір» Едена Карцева затримали у Туреччині. Вони «публічно розпалювали ворожнечу».
16 січня, 06:08
Опінії
Час переконувати закордонних «рускоговорящіх» за рахунок платників податків і обмежених ресурсів для оборони країни точно минув!
04 січня, 11:55