Кубинський борець Лопес першим в історії боротьби на Олімпійських іграх виграв п'ять золотих медалей

СПОРТ
07 серпня, 10:01
Міхайн Лопес змагався на Олімпійських іграх з 2004 року.

А у Полтаві понад 500 дітей тренуються у напіврозваленій конюшні колишнього генерал-губернатора.

Спортсмен брав «золото» на кожних Іграх починаючи з 2008 року.

Кубинець Міхайн Лопес першим в історії виграв п'ять золотих медалей на Олімпійських іграх в усіх видах боротьби. Це сталося після виграного «золота» Парижа-2024 у змаганнях з греко-римської боротьби у вазі до 130 кілограмів.

Міхайн Лопес — 41-річний кубинський борець, що вигравав всі чотири попередні Олімпіади. Після дебюту на Іграх в Афінах на п'ятому місці, у Пекіні та Лондоні він вигравав «золото» у вазі 120 кг, тоді як у Ріо та Токіо — у 130 кг.

Лопес не брав участі в жодному змаганні з моменту перемоги на Іграх у Токіо. Він потрапив на Олімпіаду-2024 завдяки своєму партнеру, Оскару Піно, який виборов квоту для Куби на Чемпіонаті світу-2023, проте до столиці Франції так і не поїхав.

У фіналі Ігор-2024 Міхайн здолав представника Чілі, кубинця за походженням, Ясмані Акосту. Кубинець виграв поєдинок з рахунком 6:0.

Лопес після перемоги був небагатослівним. «Я зробив це», — сказав він після поєдинку. Олімпіада-2024 стала останньою для кубинського борця. Він оголосив про завершення 22-річної кар'єри.

Міхайн Лопес оголосив про завершення кар'єри після Олімпіади-2024.

Спортивні результати Міхайна Лопесана на міжнародних змаганнях:

Виступи на Чемпіонатах світу: 5 золотих і 3 срібних нагороди;

Виступи на Панамериканських чемпіонатах: 9 золотих і 1 срібна нагорода;

Виступи на Панамериканських іграх: 5 золотих нагород;

Виступи на Кубках світу: 3 золоті нагороди;

Кубинський борець Лопес першим в історії боротьби на Олімпійських іграх виграв п'ять золотих медалей_3Кубинський борець Лопес першим в історії боротьби на Олімпійських іграх виграв п'ять золотих медалей_4Кубинський борець Лопес першим в історії боротьби на Олімпійських іграх виграв п'ять золотих медалей_5Кубинський борець Лопес першим в історії боротьби на Олімпійських іграх виграв п'ять золотих медалей_6

Можемо порадіти успіхам кубинського атлета.

Нагадаємо, що незважаючи на обіцянки тріади «патріотів» із свити Зеленського Синєгубого - Луніна - Проніна капітально відремонтувати конюшню для дітей, школа греко-римської боротьби «Авагард», в якій тренуються понад 500 дітей з малозабезпечених та незахищених верств населення, досі функціонує у напіврозваленій конюшні колишнього генерал-губернатора.

Кубинський борець Лопес першим в історії боротьби на Олімпійських іграх виграв п'ять золотих медалей_7Кубинський борець Лопес першим в історії боротьби на Олімпійських іграх виграв п'ять золотих медалей_8Кубинський борець Лопес першим в історії боротьби на Олімпійських іграх виграв п'ять золотих медалей_9Кубинський борець Лопес першим в історії боротьби на Олімпійських іграх виграв п'ять золотих медалей_10Кубинський борець Лопес першим в історії боротьби на Олімпійських іграх виграв п'ять золотих медалей_11Кубинський борець Лопес першим в історії боротьби на Олімпійських іграх виграв п'ять золотих медалей_12

Колишні генерал-губернатори краще за коней піклувалися, ніж нинішні слуги урода за дітей.
Автор : Іван Правдін
вибір редакції
На змаганні свідомі своїм патріотизмом полтавці та гості міста вшанували Героїв, які віддали своє життя во славу України.
21 жовтня, 12:30
Українська дзюдоїстка Дар’я Білодід поки не визначилась, чи продовжуватиме свою карʼєру
19 жовтня, 09:30
Українця випередив лише американський чемпіон світу за версією WBA у першій середній вазі Теренс Кроуфорд .
17 жовтня, 18:39