Кулеба пообіцяв воювати проти росіян лопатами

Опінії
18 січня, 07:19
Кулеба пообіцяв воювати проти росіян лопатами

Очільник вітчизняного міністерства закордонних справ розродився черговим перлом. Куля-в-лоб Арсеній Яценюк може покурити у стороні.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

«Якщо ми не отримаємо зброї, добре, тоді ми воюватимемо лопатами», — заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у токшоу на німецькому каналі ARD. Шкода, лишень, що пан міністр не уточнив, хто такі «ми».

Напевно, Кулеба мав на увазі себе. А ще — Андрія Єрмака, Льошу Арєстовіча та Мішу Подоляка вкупі із залізничником Сєрьожой Лєщєнком, ексголовою НАЗК Олександром Новіковим та всілякими шабуніними...

Хто-хто, а вони точно мріють опинитися на передовій і власним прикладом підіймати бійців у лопатну атаку. Хоча, ні, Єрмак не може піти на фронт, він же — голова держави.

Кулеба пообіцяв воювати проти росіян лопатами_1
Читайте також:
Опінії
І водночас Укренерго, Енергоатом, ДТЕК, ERU, ОГТСУ та Укртрансгаз та інші патріоти готуються до «важливої» конференції в Будапешті.
12 квітня, 15:41
Війна
Уряд США заважає знищенню нафтопереробної промисловості РФ, бо зростуть ціни на «чорне золото». А ще — зміцняться позиції Дональда Трампа.
22 березня, 19:23
Полтава
Представник олігархічного проєкту «Довіра» Андрій Сімонов підшукує собі нових покровителів. Очевидно, патронат Олега Кулініча став тягарем.
17 березня, 08:48
Політика
Обранець від фракції «Слуга народу» Руслан Горбенко вважає, що всі українці з інвалідністю придатні до війська. Натомість депутати — ні.
12 березня, 12:37
Політика
Там, де особа почувається абсолютно безкарною, — відкривається безмежне поле для зловживань. Доведено «слугами народу» і соросятами.
08 березня, 13:36
Опінії
45-й американський президент зараз грає на руку путіна, шантажуючи Білий дім. Уряд Джозефа Байдена опинився у надскладній ситуації.
06 лютого, 13:32