Латвійський сейм визнав росію країною-спонсором тероризму

СВІТ
11 серпня, 12:02
Латвійський сейм визнав росію країною-спонсором тероризму

За ухвалення заяви проголосували 67 латвійських парламентаріїв зі 100

Сейм Латвії прийняв заяву про цілеспрямовані військові атаки росії проти мирного населення України, у якій дії росіян проти мирного населення визнаються тероризмом, а росія – державою-спонсором тероризму.

Про це повідомила пресслужба Сейму.

За ухвалення заяви проголосували 67 латвійських парламентаріїв зі 100.

У заяві Сейм також закликає країни Євросоюзу негайно призупинити видачу туристичних і в'їзних віз громадянам росії та білорусі.

"росія використовує страждання та залякування як інструмент у своїх спробах деморалізувати український народ і ЗСУ, паралізувати здатність держави діяти з метою окупації України. Сейм визнає насильство росії проти мирного населення, яке здійснюється для досягнення політичних цілей, тероризмом, а Росію державою, що підтримує тероризм, і закликає інші країни-однодумці висловити таку думку", -  йдеться у заяві.

Латвійський Сейм вчергове засудив військову агресію московії та широкомасштабне вторгнення в Україну. В парламенті погоджують, що рф розпочала повномасштабну війну за підтримки та за участю білорусі. Парламент також закликав посилити та запровадити комплексні санкції проти московії.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Сполучені Штати просять Раду Безпеки ООН провести відкрите засідання щодо Північної Кореї
04 жовтня, 21:32
Війна
Допомога Україні. З Вашингтону надходять тривожні сигнали
03 жовтня, 16:55
Світ
Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон стане президентом британської ініціативи “Консерватори-друзі України”.
03 жовтня, 14:10
Опінії
Владімір Путін "приєднав" до РФ Луганщину, Донеччину, Запоріжжя та Херсонщину. Нині кремлівський бункрений щур мріє про Одесу...
01 жовтня, 09:41
Світ
Підрозділ буде на американській військовій базі у Німеччині, а його командування здійснюватиме генерал.
30 вересня, 12:48
Світ
Латвія та Румунія закликають не відвідувати росію
28 вересня, 21:05