Легіон «Свобода России» звернувся до жителів Криму

ВІЙНА
07.06.2023, 18:16
Легіон «Свобода России» звернувся до жителів Криму

Російські добровольці та військовополонені, які перейшли на бік України, сформувавши власний бойовий підрозділ, готові повернути півострів.

Про це йдеться в офіційній заяві, оприлюдненій у середу, 7 червня, у Telegram-каналі Легіону "Свобода России", повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Командування фронтового підрозділу вважає справою обов'язку повернути Києву те, що йому по праву належить, а тому Крим невдовзі й назавжди стане частиною вільної України.

«Мешканці тимчасово окупованого українського Криму! Ми вже близько. Ми вважаємо справою обов'язку повернути Україні те, що її по праву, щоби мати можливість із чистою совістю будувати нову Росію. Ми не визнаємо квазіреферендум 2014 року та злочинну інтервенцію військ РФ на півострів. А тому потребуємо вашої підтримки, щоби наблизитись до нашої спільної Перемоги.

Легіон закликає кримчан поділитися інформацією про розташування пунктів дислокації та адреси проживання окупаційних військ, місця проживання керівного складу окупаційних військ, місця розташування та маршрути пересування військової техніки тощо. Уникайте цих об'єктів. Якщо ви живете поруч і вірні Україні, повідомте про це. Нам дороге кожне життя, і ми зробимо все, щоб його зберегти», – йдеться у заклику.

А проте, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", корінні народи ресурсної федерації московії приречені на зникнення, адже євробюрократія вирішила підтримати "позасистемну" опозицію.

Читайте також:
Опінії
Вітчизняний телевізійний простір кастрований до зелемарахвону. Він не загартовує та мобілізує людей, а лише шкодить нашій нації.
08 липня, 20:53
Війна
Дронові атаки наших спеців по НПЗ на півдні РФ виявилися настільки ефективними, що погрожувати виліз сам міністр Сєргєй Лавров. Але дарма.
25 червня, 07:17
Війна
Станом на 2024 рік окупаційно-терористичний контингент РФ далеко не той, як 2022-го. Навіть попри кількісну різницю, ефективність нижча.
20 червня, 13:41
Опінії
Нинішні влучно удари по російських нафтопереробних заводах яскраве тому підтвердження. Сподіваємося на продовження «бавовни».
15 березня, 07:12
Економіка
Політики, урядовці та підприємці вже очікують найбільшого, принаймні від часів завершення Другої світової війни, «золотого контракту».
10 березня, 18:11
Війна
Минув перший місяць 2024 року, а наші захисники перетворили на брухт сотню ворожих панцерників. Кількість утилізованої техніки збільшується.
31 січня, 08:20