«Леопарди» тепер вагома складова танкового парку ЗСУ

09 вересня, 20:31
«Леопарди» тепер вагома складова танкового парку ЗСУ
Фото: Facebook

Питання тільки у тому, а скільки існуватимуть у боях ненавчені екіпажі на неремонтованих танках? Відповідь, певно, побачимо у некрологах.

Дуже промовиста новина, від якої далекі від війни обивателі чомусь весело посміхаються. Наведу характерний уривок для розуміння ситуації:

«Данія взяла у трьох музеях танки "Leopard 1A5", аби швидше розпочати навчання українських військових. Танки із музеїв виявились у кращому стані, ніж ті 100 одиниць, що залишилися на складах».

Що ж це значить насправді? Маємо дві наступні версії:

  1. Ми отримаємо чергову сотню зношених танків, і щоби довести їх до боєздатного стану у сучасній війні, прийдеться витратити чимало часу, засобів та ресурсів.
  2. Навчання українських танків на "Леопарди" не відбувається на постійній основі, а є "уривчастим", у залежності від ситуації.

Враховуючи, що "Леопарди" тепер будуть вагомою складовою нашого танкового парку, то вишкіл екіпажів на них має бути системним. Чого, на жаль, немає.

Тут згадалася історія, почута від бійців, ще з часів червневого контрнаступу. Тоді в одній із нових бригад укомплектованих "Леопардами", їхні екіпажі отримали лише 4 дні навчання.

Прикметно, що їхніми інструкторами були українці, які до того прийшли прискорений курс за кордоном. Наслідком стали важкі втрати нашого війська у техніці.

Автор : Роман Пономаренко
Читайте також:
Світ
ЗСУ можуть отримати ракети оснащені касетними бомбами. Дальність ураження таких ракет до 300 кілометрів.
23 вересня, 10:41
Війна
"Як українці використовують цю зброю, – це їхня справа", - Блінкен
16 вересня, 10:37
Війна
На його думку, перемога путіна була б катастрофою для Заходу та американського керівництва.
14 вересня, 11:38
Війна
Після 24.II.2022 вітчизняний військово-промисловий комплекс зазнав змін у гіршу сторону, тому плече підставили європейські партнери.
06 вересня, 16:49
Війна
Шведський ПЗРК RBS-70 ймовірно вперше потрапив на відео під час успішного бойового завдання.
19 серпня, 07:05
Війна
Німецький концерн Rheinmetall поставить Збройним силам України сучасний розвідувальний безпілотний комплекс Luna NG.
13 серпня, 14:16