Лідер ППР привітав українців

31.12.2020, 14:32

Олександр Масюк, лідер Партії Правої Руки, привітав нарот України.

Відомий блогер Саша Не Вата Полтава, якого прогресивний нарот України бачить наступним президентом після Зеленського, нещодавно запросив до Полтави блазня з 95 кварталу зруйнованої ним, і його антиукраїнською командою, України, для проведення широкоформатних консультацій. На яких, окрім Саші Полтави, Васі Полтави, Іллі Полтави, та інших, не менш відомих блохерів та дрочерів, будуть присутні не менш яскраві представники нової формації нароту, які нещодавно  запропонували своє бачення розвитку міста та країни у вигляді підпалу будівлі Дворянського Зібрання, побудови багатоповерхівки у вигляді одноповерхової офісної будівлі на руїнах Кадетського корпусу, підпалу музичних класів Базилевич. 

Нагадаємо, що Саша Полтава є незмінним лідером Партії Правої Руки, членами в якій є відомі члени Ілля Кива, Артем Дзюба, та інші.

Читайте також:
Новини
В цю ніч в Україні заплановано проведення 456 масових заходів.
31.12.2020, 15:03
Світ
Українців привітали з новорічними святами з протилежного боку планети.
31.12.2019, 11:34
Політика
Прагматичний реаліст Борис Джонсон пропонує мілітарно українізувати Європу. Дарма, що путін усі його пункти відкине як недопустимі для РФ.
07:17
Полтава
Багатоденна спека спричинила мор прісних біоресурсів. Сотні рибин спливли пузами догори, викликавши надзвичайну ситуацію на Полтавщині.
06:06
Світ
Ексрадник 45-го президента США з питань національної безпеки вважає позірними гасла висуванця від республіканців посприяти миру в Європі.
вчора, 21:45
Економіка
Пов'язані зі шпигунами росіяни відновлюють торгівлю з німецьким виробником інструментів. Головна мета — обнулити накладені санкції.
вчора, 19:23