Полтавський активіст Масюк пообіцяв Зеленському посадити Порошенка

ПОЛТАВА
19.03.2020, 14:05

Також активіст мріє об’єднати всі антифашистські сили.

Скандально відомий активіст із Полтави Олександр Масюк записав нове відеозвернення.

Нагадаємо, цього тижня Масюк адресував Зеленському заяву з вимогою призначити його директором Державного бюро розслідувань.

Як і раніше, Масюк бачить себе та Іллю Киву безальтернативними очільниками силової структури. Крім того, на думку активіста, він чудово спрацюється з новим генпрокурором Іриною Венедіктовою.

Масюк переконаний, що лише він та Ілля Кива зможуть виконати розпорядження Зеленського і відправити за ґрати Порошенка, а також зупинити просування в Україні «фашизму». При цьому Масюк бачить себе новим Леоном-кілером, а тому завжди носить із собою фікус.

Окрім амбітних планів щодо керування ДБР Масюк має і політичні амбіції. Активіст мріє об’єднати всі антифашистські сили в ПЛР – Партію лівої руки. До ПЛР мають увійти «Слуга народу», «Опозиційна платформа», «Рідне місто». Партія буде відкритою для всіх, хто поділяє ідеї Зеленського, Киви та самого Масюка.

Масюк позитивно оцінює теперішню підконтрольність ДБР Офісу президента і прагне з часом перетворити Бюро на силове крило ПЛР.

Читайте також:
"Велюровий слуга" Микола Тищенко знову опинився у центрі суспільної уваги. На цей раз через гучну вечірку у київському готелі "Fairmont".
09:48
Верховна Рада «протягла» норму, яка дозволяє Ользі Совгирі стати суддею КСУ, не втрачаючи депутатського мандата
16 квітня, 12:05
Гантер Байден, відомий участю у корумпованих схемах компанії "Burisma", не зміг приховати від чужих очей своє справжнє життя.
15 квітня, 12:47
Діди, яких так люблять "шанувати" прибічники путінського режиму, перевернулися б у труні від побаченого.
06 квітня, 12:47
Штірліц ще ніколи не був так близько до провалу
31 березня, 17:10