Полтавський активіст Масюк пообіцяв Зеленському посадити Порошенка

ПОЛТАВА
19 березня, 14:05

Також активіст мріє об’єднати всі антифашистські сили.

Скандально відомий активіст із Полтави Олександр Масюк записав нове відеозвернення.

Нагадаємо, цього тижня Масюк адресував Зеленському заяву з вимогою призначити його директором Державного бюро розслідувань.

Як і раніше, Масюк бачить себе та Іллю Киву безальтернативними очільниками силової структури. Крім того, на думку активіста, він чудово спрацюється з новим генпрокурором Іриною Венедіктовою.

Масюк переконаний, що лише він та Ілля Кива зможуть виконати розпорядження Зеленського і відправити за ґрати Порошенка, а також зупинити просування в Україні «фашизму». При цьому Масюк бачить себе новим Леоном-кілером, а тому завжди носить із собою фікус.

Окрім амбітних планів щодо керування ДБР Масюк має і політичні амбіції. Активіст мріє об’єднати всі антифашистські сили в ПЛР – Партію лівої руки. До ПЛР мають увійти «Слуга народу», «Опозиційна платформа», «Рідне місто». Партія буде відкритою для всіх, хто поділяє ідеї Зеленського, Киви та самого Масюка.

Масюк позитивно оцінює теперішню підконтрольність ДБР Офісу президента і прагне з часом перетворити Бюро на силове крило ПЛР.

Читайте також:
Імовірно за для цього у сибірському місті Томськ відбулися змагання з риття могил.
11 вересня, 11:24
Народний депутат від українофобської "Опозиційної платформи — За життя" Ілля Кива спробував пожалітися на важке життя.
05 вересня, 11:19
Черговий приїзд "гаранта" викликав масу незручностей пересічним мешканцям обласного центру.
01 вересня, 10:14
Популярний у соціальних мережах сучасний естонський письменник Мікк Пярнітс назвав традиційну сім'ю — "найнебезпечнішим місцем" для дитини.
23 серпня, 19:59
Невідомі кияни оригінально привітали директора Національного антикорупційного бюро з днем народження.
19 серпня, 14:59
Чим глибшою є в Україні та світі політична та економічна криза, тим скоріш люди повертаються до первинних тваринних інстинктів.
11 серпня, 09:39