Лідери башкирського національного руху закликали башкирів не брати участі у війні проти України.

СВІТ
03 січня, 16:38
Лідери башкирського національного руху закликали башкирів не брати участі у війні проти України.

Башкири закликали земляків не воювати проти України

У зверненні, поширеному Русланом Габбасовим – одним із лідерів організації “Башкорт”, ініціатори заяви просять земляків “не йти найманцями”, а тих, хто вже опинився в збройних силах московії – “максимально ухилятися від цієї війни”.

Цими днями йде посилене нагнітання ситуації навколо російсько-українського питання. Росіянам по краплі впроваджується думка, що необхідно вступити у війну з Україною, щоб зробити якийсь “геополітичний реванш” та “відновити історичну справедливість”. Тільки для того, щоб хтось із “великих стратегів” задовольнив свої особисті амбіції, тисячі молодих росіян мають жертвувати своїм життям та здоров’ям”, – йдеться у заяві, яку поширив “Вільний Ідель-Урал”.

Прогнозовано, пропозиції взяти участь у такій війні обов’язково надійдуть і башкирам.

Рекрутери апелюватимуть до великого подвигу “північних амурів”, що розбивали наполеонівські війська, до уславленої 112-ї Башкирської кавалерійської дивізії, розповідаючи, що саме на території України, в Донецькій області, наші діди громили ворога, сміливо йшли шашками на танк”, – відзначають автори звернення.

Ми категорично заявляємо, що це не наша війна! Ми, башкири, не маємо і не повинні проливати свою кров за чиїсь геополітичні інтереси! Ми закликаємо вас не брати участі у цій братовбивчій війні двох близьких слов’янських народів.

Башкири! Не тільки не можна йти найманцем, піддавшись на агітацію імперських пропагандистів, але ми закликаємо башкир строковиків максимально ухилятися від цієї війни!” – йдеться в заяві.

Автори звернення наголосили, що:

Башкири можуть і повинні проливати свою кров тільки за рідну землю, за свій башкирський народ, але ніяк не на чужині за чужі інтереси.

Звернення підписали “аксакали та лідери башкирського народу”.

Руслан Габбасов, який поширив цей текст, наприкінці 2021 року емігрував із Росії за кордон.

Читайте також:
Книги
Поки російські окупанти завозять до Маріуполя педагогів-пропагандистів, українські урядовці свідомо гальмують процес дерусифікації.
10 червня, 08:18
Політика
Загнаний у власноруч створений глухий геополітичний кут кремлівський бункерний щур почав робити грубі помилки рівнозначні самогубству.
08 червня, 20:34
Політика
На 102 день 8-річної війни відповідальні за національну безпеку України органи влади відверто потурають трубадурам російської агресії.
05 червня, 21:45
Світ
Російська блокада чорноморських портів України задля провокування глобальної продовольчої кризи має бути припинене зовнішнім втручанням.
27 травня, 18:18
Світ
Диктаторський режим Олександра Лукашенка не здатен здійснювати самостійні рішення, адже Мінськом напряму керує Москва.
10 травня, 19:12
Світ
БПЛА було знайдено за 100 кілометрів на південь від українського кордону
14 березня, 20:25