Ліквідованих в Україні кадирівців відспівують у християнських церквах московські попи

ВІЙНА
24.05.2023, 11:08
Ліквідованих в Україні кадирівців відспівують у християнських церквах московські попи

З окупованих районів України надходять дані про те, що знищених кадировців там співають у християнських церквах московські попи.

Щонайменше 17 трупів кадировців разом із 35 російськими окупантами, убитих у ході бойових дій у Запорізькій області, відспівували у тимчасово окупованому селі Кінські Розбрати Пологівського району. Процедуру відспівування маріонеток провели "священики" УПЦ (МП)-ФСБ.

Ліквідованих в Україні кадирівців відспівують у християнських церквах московські попи_1

Як повідомляють джерела, це не єдиний випадок.

Трупи кадирівських бойовиків часто закопують у поспіхом виритих ямах на узбіччях доріг разом з трупами російських окупантів, упереміш з могильними хрестами.

Священики пояснюють факти відспівування кадировців у церквах тим, що у населених пунктах немає мечетей, а "захисників російського світу" треба проводити з почестями.

Трупи кадирівців після відспівування в церквах відправили в окуповану Чечню самі попи, тому що, судячи з усього, Кадиров і ватажки його банди не можуть навіть організувати нормальний прийом останків своїх спільників, відправлених на забій в Україну подихати за унітази путіна.

Ганебне життя та ганебна смерть маріонеток з попами та хрестами на трунах. Це те, що вони заслужили. Приниження у цьому житті та болісне покарання після смерті.

Це також наочний приклад для всіх, хто продав свою релігію, батьківщину, честь та свій народ. Така їхня доля, такий їхній ганебний і заслужений кінець - піп із хрестом і кадилом, і військовий оркестр.

Читайте також:
Політика
Заборона на в'їзд до Шенгенської зони для цієї групи російських громадян залишиться чинною і після закінчення активних бойових дій.
20 червня, 17:55
Історія
Так звана «свята Галичина» під польською окупацією перетворилася на розплідник українофобії. Гірше українцям було, хіба що, у СССР.
16 червня, 21:41
Опінії
Важливий транспортний вузол Донеччини — місто Лиман — пробув під окупацією РФ трохи більш як 4 місяці 2022 року. Тепер це може повторитися.
13 червня, 21:43
Кримінал
Маріупольський порт залишається головним для окупантів у питанні вивезення чужого продовольства. Кораблям московитів ніхто не заважає.
05 червня, 14:54
Війна
Перший заступник голови російського міста Ставрополь Заур Гурцієв був ліквідований у ніч проти 29 травня.
29 травня, 10:00
Опінії
Окупаційний кремлівський режим не здатен перемогти нашу націю на полі бою. Саме тому обрано типову тактику із підриву стійкості тилу.
27 травня, 21:40