Тільки 5 питань розглянуть на завтрашній позачерговій сесії полтавської облради

ПОЛТАВА
30.05.2017, 07:21
Тільки 5 питань розглянуть на завтрашній позачерговій сесії полтавської облради

Визначилися питання, які розглядатимуть завтра під час позачергової сесії полтавської обласної ради.

Усього депутати розглянуть, як мінімум, 5 питань, серед яких: формування поліцейської комісії Полтави та Кременчука. Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Полтавщини, про приватизацію земель для «Полтавапиво» та «Різне». У документі не уточнюється, що саме значить це 5 питання.

Нагадаємо, Полтавська обласна рада VII скликання за всю свою каденцію, починаючи з 20 листопада 2015 року, відхилила 76 з 77 заявок на узгодження видачі спеціальних дозволів на користування надрами природного газу, нафти і газоконденсату. Такі висновки можна зробити вивчивши всі рішення зібрання за 15 сесій.

Тільки 5 питань розглянуть на завтрашній позачерговій сесії полтавської облради_1

Віктор Карпенко


Читайте також:
Полтава
Цапа відбувайла відправили на пенсію
29 січня, 14:49
Полтава
Усім фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозри.
27 січня, 16:51
Полтава
У Полтавській обласній прокуратурі триває перевірка.
24 січня, 19:17
Полтава
Біленький, який разом з депутатами розкрадав бюджет, екстрено звернувся до КМУ.
09 січня, 16:07
Полтава
Ексзаступник прокурора Полтавської області Столітній має на мету повернутися на свою посаду, змістивши з неї діючого керівника Гладія.
03 січня, 15:05