Литва почала використовувати дрони з Тайваню на кордоні з Білоруссю

ПОЛІТИКА
22.12.2021, 15:14
Литва почала використовувати дрони з Тайваню на кордоні з Білоруссю
Фото: google

Тайвань намагається зміцнити партнерство з Литвою

Прикордонники Литви почали застосовувати на кордоні літальні апарати передані Китайською Республікою (Тайвань).

У прикордонній службі повідомили, що безпілотники використовуються для зміцнення кордону ЄС з Білоруссю.

«Щоб зміцнити східний кордон ЄС з Білоруссю, Литва будує не тільки огорожу, але й використовує безпілотники, подаровані Тайванем», – розповідають прикордонники Литви.

Своєю чергою у Китайській Республіці заявили, що раді бачити, що дрони, подаровані Тайванем Литві використовуються з користю.

«Наші країни є природними партнерами, пов’язаними вірою в силу свободи та демократії, щоб будувати краще завтра для всіх», – підкреслили у Міністерстві закордонних справ Китайської Республіки.

Литва почала використовувати дрони з Тайваню на кордоні з Білоруссю_1

У жовтні 2021 року Китайська Республіка передала 10 безпілотних літальних апаратів, які можуть використовуватись для виконання завдань прикордонної служби.

Тайвань намагається зміцнити партнерство з Литвою на основі спільних цінностей. Останнім часом Китайська Народна Республіка була найбільш обурена рішенням Литви дозволити тайванській місії працювати в країні. Пекін незадоволений спробами Китайської Республіки діяти як незалежна держава.

В результаті посли обох країн були відкликані для консультацій, а дипломатичні відносини між КНР та Литвою згодом були погіршені.

Минулого тижня інформаційне агентство Reuters повідомило, що КНР підштовхує німецького гіганта автомобільних запчастин Continental до припинення використання компонентів, вироблених на заводі в Литві.

 

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Колективний Захід настільки зганьбився за останнє десятиліття, що дозволив путінському режиму впливати на свою внутрішню політику.
30 листопада, 17:01
Політика
Особа, яка з весни 2019 року імітує Президента України, підтримує путінського холуя з Мінську і не планує розривати дипломатичні відносини.
30 листопада, 08:37
Політика
Американський уряд переконав Польщу не надсилати нам такі потрібні для повітряної оборони винищувачі МиГ-29, бо домовився з КНР.
25 листопада, 19:23
Економіка
Бункерний щур Владімір Путін благає одного з досі не підсанкційних російських олігархів Дмітрія Мазєпіна допомогти запустити трубу.
23 листопада, 17:48
Політика
Американський уряд міг би надати Збройним Силам України достатньо зброї, щоби розгромити окупантів до зими. Проте цього не сталося.
22 листопада, 19:23
Політика
Як відомо, у тілі російського ліберала ховається імперський шовініст, але найнебезпечніші з них ті, хто паразитує на темі корінних народів.
20 листопада, 17:00