Литва почала використовувати дрони з Тайваню на кордоні з Білоруссю

ПОЛІТИКА
22.12.2021, 15:14
Литва почала використовувати дрони з Тайваню на кордоні з Білоруссю
Фото: google

Тайвань намагається зміцнити партнерство з Литвою

Прикордонники Литви почали застосовувати на кордоні літальні апарати передані Китайською Республікою (Тайвань).

У прикордонній службі повідомили, що безпілотники використовуються для зміцнення кордону ЄС з Білоруссю.

«Щоб зміцнити східний кордон ЄС з Білоруссю, Литва будує не тільки огорожу, але й використовує безпілотники, подаровані Тайванем», – розповідають прикордонники Литви.

Своєю чергою у Китайській Республіці заявили, що раді бачити, що дрони, подаровані Тайванем Литві використовуються з користю.

«Наші країни є природними партнерами, пов’язаними вірою в силу свободи та демократії, щоб будувати краще завтра для всіх», – підкреслили у Міністерстві закордонних справ Китайської Республіки.

Литва почала використовувати дрони з Тайваню на кордоні з Білоруссю_1

У жовтні 2021 року Китайська Республіка передала 10 безпілотних літальних апаратів, які можуть використовуватись для виконання завдань прикордонної служби.

Тайвань намагається зміцнити партнерство з Литвою на основі спільних цінностей. Останнім часом Китайська Народна Республіка була найбільш обурена рішенням Литви дозволити тайванській місії працювати в країні. Пекін незадоволений спробами Китайської Республіки діяти як незалежна держава.

В результаті посли обох країн були відкликані для консультацій, а дипломатичні відносини між КНР та Литвою згодом були погіршені.

Минулого тижня інформаційне агентство Reuters повідомило, що КНР підштовхує німецького гіганта автомобільних запчастин Continental до припинення використання компонентів, вироблених на заводі в Литві.

 

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Намагання Білого дому догодити Кремлю зустрічає опір українців. Влада на Печерських пагорбах Києва мусить дослухатися до нашої нації.
25 березня, 14:53
Війна
Технічний збій в IT системі «Укрзалізниці» спричинила масштабна кібератака росіян, які намагалися викликати затримки руху поїздів.
24 березня, 09:39
Війна
російська стратегія хаосу: кібератаки, дезінформація і підтримка популістів
20 березня, 09:15
Політика
Толерантність — це прихована смерть у перспективі із біологічного погляду. Підтверджено століттями українсько-московитської історії.
17 березня, 11:12
Опінії
Пекін не хоче втратити наявну можливість стати новим глобальним гегемоном. Вашинґтон марно сподівається словами зупинити китайські дії.
10 березня, 20:30
Світ
Обернення Вашинґтона радісним обличчям дурня до Москви відновлює географію Холодної війни. Європа знову ділиться на «Східну» і «Західну».
09 березня, 11:45