Литва поки не готова визнати Ічкерію

СВІТ
21.10.2022, 20:56
Литва поки не готова визнати Ічкерію
Фото: Останній Бастіон

Питання про визнання державної самостійності Чеченської Республіки Ічкерія немає на порядку денному зовнішньої політики Литви.

З такою заявою виступила очільниця парламенту балтійської країни пані Вікторія Чміліте-Нільсен, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Delfi".

Як стверджує спікер литовського Сейму, Вільнюс ще не готовий рішуче наслідувати позицію Києва у кавказькому питанні, адже дотримується норм міжнародного права.

«Принцип самовизначення націй закріплений у низці міжнародних документах. Він діє, є чинним, так би мовити, а тому ми його поважаємо. Щодо цього конкретного питання, то його на порядку денному зовнішньої політики Литви немає», – прокоментувала ситуацію Вікторія Чміліте-Нільсен.

Водночас позиція президента Ґітанаса Науседи, прем'єр-міністра Інґріди Шимоніте та міністра закордонних справ Ґабріелюса Ландсберґіса із приводу зазначеної теми наразі залишається невідомою для громадськості.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Верховна Рада України визнала Ічкерію тимчасово окупованою росією і засудила геноцид чеченського народу.

Читайте також:
Політика
Найближча сесія Організації з безпеки та співробітництва в Європі повинна відбутися без росіян, які несуть руїну, терор і смерть в Україні.
03 лютого, 21:06
Політика
Наші дипломати роблять у Ватикані надзвичайно багато важливих речей
02 лютого, 17:20
Світ
Ні дня не минає без чергової ганьби кремлівських агентів впливу, котрі намагаються помирити українців із агресором на путінських умовах.
01 лютого, 20:33
Політика
Вітчизняні засоби масової дезінформації ніколи не перевіряють матеріали західних колег, а тому подібні російським пропагандистам.
13 січня, 14:16
Війна
Попри небезпеку, працівники посольства США знайшли сили для жартів
01 січня, 12:28
Війна
"Ми глибоко обурені ракетною атакою по цивільному населенню України та пораненням японського журналіста в Києві"
31.12.2022, 21:54