Ліванська «Гізбулла» поділиться зброєю з РФ для вбивства українців

СВІТ
02.10.2023, 20:05
Ліванська «Гізбулла» поділиться зброєю з РФ для вбивства українців
Фото: الحرة

Проіранське шиїтське військово-політичне угруповання приєдналося до кремлівського блоку. Ліванці постачатимуть озброєння нашим ворогам.

Цілком природним посередником став режим аятол із Тегерану, який давно сприяє геноциду українців. Про це повідомила впливова на Передньому Сході кувейтська газета Al-Jarida.

Як вдалося з'ясувати, влада Ірану передасть російському окупаційно-терористичному контингенту зброю «Гізбулли» для використання проти України. Відповідну угоду профільні міністерства підписали зовсім нещодавно.

«Наше джерело у загоні «аль-Кудс» Корпусу вартових ісламської революції розповіло про укладений між Москвою і Тегераном договір, за яким ліванське угруповання передасть велику частину своєї старої зброї. Спершу її отримають арабські племена у Сирії, які воюють за диктатора Башара аль-Асада, а той, в обмін на отримання нової, передасть іранцям для відправлення у Москву. Йдеться як про стрілецьке, так і про артилерійське озброєння разом із боєприпасами», — уточнює кувейтська газета Al-Jarida.

Відповідальним за оборудку режим аятол зробив командувача силами «аль-Кудс» генерал-майора Ісмаїла Каані. Саме йому підпорядковуються деякі терористичні формування, що воюють у Сирії та Лівані проти Туреччини, США та Ізраїлю.

Як бачимо, російські окупанти не сидять склавши руки, бо на тлі виснаження свого військового потенціалу шукають нових постачальників зброї. Водночас наразі не відомо, скільки й чого саме ліванські терористи збираються передати загарбникам із РФ.

Читайте також:
Світ
Сіоністська маріонетка із берегів Потомаку обрала шлях конфронтації з Ізраїлем. 46-й президент США вмив руки палестинською кров'ю.
11 квітня, 12:19
Світ
Сміховинний військово-релігійний політичний режим в Ірані нарешті відповів сіоністам. Усі посольства Ізраїля названо «законною ціллю».
09 квітня, 19:34
Політика
Дипломатичний діалог між Абу-Дабі та Тель-Авівом «заморожено» на невизначений термін. Причина: вбивство 7 працівників ООН у Ґазі.
07 квітня, 14:42
Світ
«ЗА» проголосувало 14 членів Ради безпеки із 15, США – утрималися.
25 березня, 18:07
Світ
Держдеп США оголосив санкції проти низки ізраїльських поселенців на окупованому Західному березі річки Йордан.
15 березня, 09:25
Світ
На жаль, припинення масових убивств у смузі Ґази триватиме не довше за священний для мусульман місяць Рамадан. Потім терор відновиться.
28 лютого, 08:23