Лівий уряд Фінляндії повертає симпатії громадян — квітневі дані соціології

СВІТ
04 травня, 11:30
Лівий уряд Фінляндії повертає симпатії громадян — квітневі дані соціології
Фото: YLE

Вперше після торішньої перемоги на парламентських виборах Соціал-демократична партія Фінляндії на вершині своєї популярності.

Про це свідчать дані останнього соціологічного опитування потенційних виборців, оприлюднених виданням "Iltalehti" спільно з дослідницькою групою "Alma Media".

Так, формотворці уряду країни — соціал-демократи, — яких підтримує 24,1% громадян, рекордно відірвалася від своїх головних конкурентів із лав опозиційних "Справжніх фінів", котрі тепер мають 18,8%.

Крім того, свій рейтинг збільшила урядова "Центристська партія" (її підтримує 12,9% потенційних виборців), у той час як у колег по коаліції ситуація майже не змінилася: партія "Зелених" має рейтинг 9,7%, "Союз лівих сил" — 7,3%, а Шведська народна партія — 4%.

Читайте також:
Поки у низці західних країн ліворадикали руйнують культурну спадщину предків, на Півночі Європи навпаки її шанують і примножують.
29 червня, 13:11
На хвилі боротьби з расизмом і толерантністю фінляндські урядовці взялися переглядати стандарти книговидання.
11 червня, 14:15
Слідчий комітет РФ видалив зі свого офіційного сайту новину про відкриття кримінального провадження проти Фінляндії за статтею "Геноцид".
21 травня, 08:56
Карантинні обмеження сприяли поширенню євроскептицизму серед дедалі більшої кількості мешканців Європейського союзу, особливо — Фінляндії.
13 травня, 08:53
Молодість, боротьба з пандемією та реанімація економіки — ці та інші фактори стали основою для підтримки соціал-демократів Фінляндії.
08 травня, 13:01
Фінляндське сільське господарство, основа якого ягідні та овочеві ферми, потребує 20 тисяч сезонних працівників.
21 квітня, 11:15