Лох шоу від 95 кварталу і призедента Голоборотька

ПОЛІТИКА
01.11.2021, 10:56
Лох шоу від 95 кварталу і призедента Голоборотька

Тарас Козак, Віталій Хомутиннік та Ігор Кушнір врятували свої літаки від санкцій РНБО

На початку 2021 року сталася гучна подія: Рада національної безпеки і оборони (РНБО) на чолі з президентом Володимиром Зеленським наклала санкції одразу на п’ять компаній.

На зазначені компанії були зареєстровані п’ять приватних літаків. Вони мали стосунок до чотирьох впливових українських депутатів та бізнесменів. Сталося це через дуже серйозні звинувачення — прямі перельоти з України до росії.

Під санкції 19 лютого потрапили літак народного депутата України та кума Путіна Віктора Медведчука, який він, за його словами, орендував, два літаки які мають стосунок до найближчого соратника Медведчука депутата Тараса Козака, літак колишнього нардепа та бізнесмена Віталія Хомутинніка, та літак який було зареєстровано на фірму дружини столичного забудовника Ігоря Кушніра.

Санкції були накладені на три роки, але й року не минуло з моменту введення санкцій, як журналісти «Української правди» встановили, що два з цих літаків вже продано. Вони прибули в аеропорт невеличкого містечка у Швейцарії Сент-Галлен та відлітали у США вже з іншими бортовими номерами, уникаючи будь-яких санкцій. Навіть попри те, що українське МЗС звернулося до урядів країн ЄС про їхнє застосування до п’яти літаків.

Два підсанкційні літаки продають просто зараз. І лише один літак нікуди не літає.

Сьогодні на території України з п’яти приватних літаків, які потрапили під санкції, був і залишається лише один. І це фактично єдиний літак, який після рішення РНБО та указу президента Зеленського дійсно лишився під санкціями. Це літак, яким користувався Віктор Медведчук.

Літак Віктора Медведчука залишився в Україні та нікуди не літає лише тому, що Медведчук перебуває під домашнім арештом. І ми не сумніваємося, що цей літак знову здійметься в небо тоді, коли Віктору Медведчуку терміново буде потрібно покинути країну.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
А головами ВЦА, по версії Зеленського, і їх заступниками мають бути шахраї та злодії ?
11 вересня, 11:05
Політика
Ордени отримали чиновники з Офісу президента
29 серпня, 17:05
Війна
8 років тому режим Асада застосував хімічну зброю у Сирії. Ніхто за це не був покараний.
22 серпня, 10:30
Опінії
«Бучі, "яка все одно б сталася"» не видно не лише офісній балаболці, – її впритул не хочуть бачити маси
20 серпня, 12:45
Політика
Російський бізнес в Україні почувається безпечніше, ніж в Європейському союзі чи США, але влада свідомо замовчує це.
08 серпня, 18:45
Політика
Соратники Віктора Медведчука досі при владі в Україні, бо команді Володимира Зеленського вигідно тримати їх на короткому повідці.
09 липня, 17:09