Ломаченко і Роднянський заступилися за білоруських чортів у рясах

ПОЛІТИКА
17 травня, 13:41
Ломаченко і Роднянський заступилися за білоруських чортів у рясах
Фото: Facebook

Усесвітньовідомий вітчизняний боксер знову опинився у центрі скандалу. Дуже полюбляє Вася Ломаченко бруднитися українофобією.

А поки українські захисники кров'ю і потом захищають нашу Харківщину та решту території України, дехто продовжує «защіщать» і просувати московскій патріархат. При чому вже навіть не завуальовано під «УПЦ» — оця гімнопісня, що у дописі Ломаченка — із білоруського РПЦ.

До речі, в цьому дописі можна побачити лайк від Олександра Роднянського молодшого — сина того самого продюсера Роднянського. Того, хто заснував «1+1», а потім поїхав на росію, знімав там пропагандистське російське кіно на гроші «Газпрому», тусив з Ернстами та Бондарчуками вже після 2014-го, й у цілому чудово себе почував, не висловлюючись про агресію росії.

Ломаченко і Роднянський заступилися за білоруських чортів у рясах_1

Аж у 2022 році різко прозрів, бо «почалася війна», прям як Свєточка наша (ніт) — Лобода. До речі, саме Роднянський продюсував серіал «Моя прєкрасная няня» — про бидло-понаєхавшую у Москву українку з Маріуполя.

Гімнорежисером цього медіашлаку є той самий Кірющенко, який знімав «Слугу народа», про якого щойно вийшло чудове розслідування Bihus.Info. Про його контракти із державою в енерго-бізнесі вже під час повномасштабної війни.

Так от, цей син Роднянського-старшого, який «не вважає слово пацана російською пропагандою» (так і сказав), Роднянський-молодший — є радником президента Вови Зеленського з економічних питань (від 2020 року). А ще — членом наглядової ради «Ощадбанку» (від 2021 року), а також уповноваженим Зеленського із питань відновлення та реконструкції України.

До речі, до червня 2022 року Олександр був одружений із російською акторкою — звєздой серіалу «Ранєткі» та іншого рашистсько-пропагандистського медіалайна — Яніной Студіліной. Ну, не звикати чоловікові до лайна, не звикати.

І, повертаючись до Васі Ломаченка, виникає цілком легітимне питання (майже головоломка): а як радник і уповноважена особа президента Зеленського — Олександр Роднянский (молодший) — лайкає Васю та пісні РПЦ, якщо у Васі сторінка закрита для користувачів з України? Якийсь парадокс, погодьтеся.

Автор : Оксана Байло
Читайте також:
Політика
Позивачем виступають кілька державних органів РФ. З одного боку — прокурори й слідчі, а з іншого — карельський ґауляйтер Артур Парфьончіков.
вчора, 08:26
Політика
У разі, якщо адміністратори Facebook чи Instagram помітять мову ворожнечі щодо євреїв, користувачів каратимуть. Штрафами не обмежаться.
12 липня, 08:28
Опінії
Головні ненависниці, які знущалися з людей за ознаками віку, статі, фізіології, дикції, стали нити. Мовляв, їх цькують «войовничі гієни».
10 липня, 07:11
Політика
Одіозний українофоб Геннадій Труханов знову розщедрився на скандал. Міського голову турбує зростання ненависті до всього російського.
09 липня, 21:43
Політика
Чинний угорський прем'єр-міністр уміло спекулює історичними подіями. Ба більше: він маніпулює фактами заради утримання у руках влади.
05 липня, 21:43
Політика
Однопартійці Анґели Меркель повернулися до пацифістської риторики. Мовляв, Київ має берегти людей, домовившись про кінець війни із Москвою.
27 червня, 14:55