Лондон вказав на двері проросійському Пекіну

СВІТ
02.03.2023, 16:49
Лондон вказав на двері проросійському Пекіну
Фото: iNews

Уряд Об'єднаного Королівства заборонив китайським державним компаніям брати участь в тендерах, які стосуються програм відновлення України.

Йдеться про такі техногіганти, як "Huawei", "Hikvision", "ZTE", "Dahua" та "Hytera", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на британське видання "iNews".

Як вдалося з'ясувати, перерахованим вище корпораціям за жодних обставин не дозволять навіть подавати заявки на участь у тендерах, адже вони пов'язані зі спеціальними службами КНР.

В уряді Його Королівської Величності уточнюють, що заборона покладена також на всю їхню продукцію, яка не може бути допущена до роботи на території України, зокрема і тієї, котра поки окупована росіянами.

Слід зауважити, що британська програма реалізується разом з вітчизняним Кабінетом міністрів, владою США та іншими партнерами; наразі йдеться про поміч із розмінування й підтримки деокупованих територій України.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, комуністичний Китай планує розглянути можливість озброїти ресурсну федерацію московії.

Читайте також:
Війна
Епоха «стратегічної невизначеності» у ядерному стримуванні остаточно відходить у минуле.
25 квітня, 18:46
Війна
Польща підняла авіацію.
24 квітня, 18:09
Політика
Міністр оборони ФРН Борис Пісторіус представив нову оборонну стратегію, у якій росія офіційно названа головною загрозою.
24 квітня, 13:47
Війна
У четвер литовський парламент затвердив створення військового полігону «Капчямістіс» у Лаздійському районі.
23 квітня, 19:10
Політика
Це пов’язано із загрозою шпигунства з боку росії та Китаю.
16 квітня, 17:20
Війна
Швеція готується до того, що росія може в будь-який момент випробувати НАТО, окупувавши острів у Балтійському морі.
16 квітня, 11:48