Лондон зміцнює Київ, постачаючи надсучасне озброєння

СВІТ
21 січня, 11:07
Лондон зміцнює Київ, постачаючи надсучасне озброєння
Фото: Facebook

Кремлівському "бункерному щуру" слід сім разів подумати, перед тим як один раз повномасштабно нападати на Україну.

У протистоянні з хворим на імперіалізм путінським режимом, сила – це найкраща дипломатія, про що свідчать останні британські постачі у галузі оборони.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці висловив український військовий кореспондент Андрій Цаплієнко, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, британці навчені гірким досвідом потуранню країні-агресору у середині XX столітті, відтак щосили допомагають тому, хто став жертвою вже у XXI-му.

«Доки офіційні Київ і Вашинґтон дають прямо протилежні прогнози стосовно вторгнення Владіміра Путіна, британські військові літаки який день поспіль, везучи в Україну сучасне озброєння. Мовчки. Ще один королівський подарунок – 2000 дуже переконливих стволів планують надіслати найближчим часом», – написав Андрій Цаплієнко.

Вітчизняний журналіст переконує, що британці, схоже, не мають історичних провалів у пам'яті, а отже не хочуть повторювати помилки Другої Світової війни.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на тлі загрози російського вторгнення Велика Британія може розпочати постачання Україні ще більшої кількості зброї.

Читайте також:
Кримінал
Французькі володіння російського «злодія в законі» Міші Лужнецького, який контролює частину критичної інфраструктури України
20 травня, 11:25
Опінії
Широкомасштабні бойові дії росії проти України знищили усталену систему безпеки у світі. Тепер із нашою поміччю доведеться творити нову.
17 травня, 17:01
Світ
Російська воєнна агресія проти України змусила переглянути поточну безпеку східного флангу Північноатлантичного альянсу.
15 травня, 19:23
Світ
Кремлівському бункерному щуру, як колись іншому кривавому диктатору, слід готуватися до власної смерті та ліквідації російської державності.
01 травня, 19:53
Світ
Зараз багато уваги до Придністров'я, а тому варто розібратися в одному важливому питанні...
28 квітня, 19:46
Опінії
Прем'єр Великої Британії з невпорядкованою зачіскою сьогодні є взірцевим оборонником наших інтересів
23 квітня, 11:15