Лондон зміцнює Київ, постачаючи надсучасне озброєння

СВІТ
21.01.2022, 11:07
Лондон зміцнює Київ, постачаючи надсучасне озброєння
Фото: Facebook

Кремлівському "бункерному щуру" слід сім разів подумати, перед тим як один раз повномасштабно нападати на Україну.

У протистоянні з хворим на імперіалізм путінським режимом, сила – це найкраща дипломатія, про що свідчать останні британські постачі у галузі оборони.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці висловив український військовий кореспондент Андрій Цаплієнко, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, британці навчені гірким досвідом потуранню країні-агресору у середині XX столітті, відтак щосили допомагають тому, хто став жертвою вже у XXI-му.

«Доки офіційні Київ і Вашинґтон дають прямо протилежні прогнози стосовно вторгнення Владіміра Путіна, британські військові літаки який день поспіль, везучи в Україну сучасне озброєння. Мовчки. Ще один королівський подарунок – 2000 дуже переконливих стволів планують надіслати найближчим часом», – написав Андрій Цаплієнко.

Вітчизняний журналіст переконує, що британці, схоже, не мають історичних провалів у пам'яті, а отже не хочуть повторювати помилки Другої Світової війни.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на тлі загрози російського вторгнення Велика Британія може розпочати постачання Україні ще більшої кількості зброї.

Читайте також:
Світ
Польща купує у США ракети Hellfire
30 травня, 15:45
Опінії
Чому ми отримаємо закупівлі зброї по завищеній ціні з передоплатами і негарантованими поставками зброї ?
30 травня, 11:35
Політика
Заходи санкціонували голова СБУ Баканов і головнокомандувач ЗСУ
30 травня, 09:10
Світ
Поки ресурсна федерація московії просить африканські країни не розповсюджувати на земній орбіті зброю, американці роблять стратегічний крок.
29 травня, 20:12
Політика
Як стверджують у Міністерстві внутрішніх справ Суомі, тамтешні громадяни вважають загрозу агресивної війни більш ймовірною, ніж раніше.
29 травня, 18:55