Уряд Чехії зголосився озброювати ЗСУ

СВІТ
20 січня, 14:36
Уряд Чехії зголосився озброювати ЗСУ

Чехія хоче надати Україні зброю для захисту від можливої повномасштабної агресії, яку планомірно готує Кремль.

Про це в інтерв'ю газеті "Hospodářské noviny" заявила міністр оборони Яна Чернохова, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За словами чиновниці, відповідне рішення вже ухвалено новоствореним урядом країни, проте залишилося узгодити його з союзниками по НАТО, перш за все – зі США.

«Якщо Україні знадобиться військова допомога, ми зробимо все можливе, щоби допомогти. Чехія не буде стояти осторонь на тлі загострення ситуації на кордоні України з РФ. Ми готові як постачати озброєння, так і продавати військову техніку», – зазначила Яна Чернохова.

Також чеський міністр оборони додала, що Прага завжди була на боці Києва й ніколи не визнає хворобливі імперські претензії Москви на українські землі.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", уряд США дозволив владі Естонії, Латвії та Литві постачати в Україну летальне озброєння включно з системами "Javelin" і "Stinger".

Читайте також:
Опінії
Широкомасштабні бойові дії росії проти України знищили усталену систему безпеки у світі. Тепер із нашою поміччю доведеться творити нову.
вчора, 17:01
Світ
Російська воєнна агресія проти України змусила переглянути поточну безпеку східного флангу Північноатлантичного альянсу.
15 травня, 19:23
Світ
Кремлівському бункерному щуру, як колись іншому кривавому диктатору, слід готуватися до власної смерті та ліквідації російської державності.
01 травня, 19:53
Світ
Зараз багато уваги до Придністров'я, а тому варто розібратися в одному важливому питанні...
28 квітня, 19:46
Опінії
Прем'єр Великої Британії з невпорядкованою зачіскою сьогодні є взірцевим оборонником наших інтересів
23 квітня, 11:15
Світ
Можлива загроза вторгнення російських окупаційно-терористичних військ у країни Балтії змушує союзників по НАТО зміцнювати східний фланг.
22 квітня, 22:32