Луценко не може з’явитись у Раді через сп’яніння, – джерела

УКРАЇНА
11.07.2017, 12:04
Луценко не може з’явитись у Раді через сп’яніння, – джерела

Генеральний прокурор Юрій Луценко не прийшов у Верховну Раду презентувати подання на зняття недоторканості з п’ятьох депутатів через те, що наразі перебуває у стані алкогольного сп’яніння.

«Декілька народних депутатів в залі парламенту підтвердили, що Юрій Луценко вчора дійсно випивав, а сьогодні соромиться приходити у Верховну Раду», – повідомиляє «Інформатор» з покликанням на власне джерело в парламенті.

Луценко побоюється, що народні депутати можуть вимагати від генерального прокурора пройти тест на вміст алкоголю в крові.

Також джерело повідомило, що Юрій Луценко перебуває у себе вдома в селі Стоянка.

Інформацію про сп’яніння Луценка підтверджує і блогер Володимир Бойко.

«Шановні народні депутати, облиште в спокої генерального, прости господи, прокурора й не викликайте його сьогодні у Верховну Раду для розгляду подань про зняття депутатської недоторканності. Юрій Віталійович учора заливав очі до 3-ї години ранку, зрання похмелявся й досі не здатний ворушити язиком.

Як стверджує народна прикмета, якщо генеральний прокурор другий день поспіль пиячить на роботі, значить сьогодні вівторок. Тож розглядайте подання без нього», – написав він у своєму Facebook.

Нагадаємо, Верховна Рада сьогодні розгляне подання генеральної прокуратури на зняття депутатської недоторканності з п’ятьох народних депутатів. Наразі очікують на генерального прокурора, який обіцяв приїхати до парламенту о 16 годині.