Лукашенківські чекісти охоронятимуть білоруську залізницю від диверсій

СВІТ
18.03.2022, 19:14
Лукашенківські чекісти охоронятимуть білоруську залізницю від диверсій
Фото: Google

Вірним диктатору Олександру Лукашенку спецпризначенцям поставили завдання нести цілодобову варту біля колій.

Про це повідомили у незалежній "Спільноті залізничників Білорусі", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що починаючи з 19 березня "еліту" внутрішніх військ військової частини 3214 "залучать до контролю за залізничною інфраструктурою" у Гомельській та Брестській областях.

«Патрулі ходитимуть у цивільному одязі, при собі матимуть табельну і спеціальну зброю, а також рації з GPS-трекерами. Проживання планується у наметах неподалік залізничних колій, мостів і переїздів. Головна причина такого кроку диктаторського режиму – постійні диверсії народних месників», – прокоментували ситуацію у "Спільноті залізничників Білорусі".

Водночас білоруських партизанів закликають бути пильними та обережними, адже силовикам дано наказ стріляти на ураження по підозрілим особам без жодного попередження.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Лукашенко слідом за Пуйлом звернувся по допомогу до Сі Цзіньпіна, але той поки не відповів.

Читайте також:
Кримінал
Законспірований шпигун кремлівської спеціальної служби мав завдання стати частиною кавказької діаспори та організувати вбивства.
16 травня, 20:56
Світ
Ресурсна федерація московії продовжить самоізоляціоністські заходи із метою подальшої консервації авторитарного мілітаризованого режиму.
13 лютого, 18:17
Кримінал
Ґебня знайшла новий спосіб вивозити власних дітей за кордон, якщо вони потрапили під санкції Заходу і до українського сайту "Миротворець".
28.08.2022, 18:12
Кримінал
Лейтенант Іван Баканов має відповісти перед народом України за зраду своїх підлеглих Андрія Наумова і Сергія Криворучка, які втекли.
08.04.2022, 18:00
Світ
З 2015 року американське Центральне розвідувальне управління проводить підготовку бійців елітних підрозділів Збройних Сил України.
15.01.2022, 15:42