Лукашенківські чекісти охоронятимуть білоруську залізницю від диверсій

СВІТ
18.03.2022, 19:14
Лукашенківські чекісти охоронятимуть білоруську залізницю від диверсій
Фото: Google

Вірним диктатору Олександру Лукашенку спецпризначенцям поставили завдання нести цілодобову варту біля колій.

Про це повідомили у незалежній "Спільноті залізничників Білорусі", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що починаючи з 19 березня "еліту" внутрішніх військ військової частини 3214 "залучать до контролю за залізничною інфраструктурою" у Гомельській та Брестській областях.

«Патрулі ходитимуть у цивільному одязі, при собі матимуть табельну і спеціальну зброю, а також рації з GPS-трекерами. Проживання планується у наметах неподалік залізничних колій, мостів і переїздів. Головна причина такого кроку диктаторського режиму – постійні диверсії народних месників», – прокоментували ситуацію у "Спільноті залізничників Білорусі".

Водночас білоруських партизанів закликають бути пильними та обережними, адже силовикам дано наказ стріляти на ураження по підозрілим особам без жодного попередження.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Лукашенко слідом за Пуйлом звернувся по допомогу до Сі Цзіньпіна, але той поки не відповів.

Читайте також:
Світ
У разі успіху ця програма значно розширить можливості американського уряду і військових
16 березня, 19:00
Політика
Рівно 20 років тому Марк Цукерберґ разом з однокурсниками створили найбільшу соціальну мережу. Вона була покликана єднати людей у світі.
08 березня, 06:00
Опінії
Українським захисникам не слід чекати на ракети дальньої дії німецького виробництва. Як і на відправлення солдатів Бундесверу.
06 березня, 13:45
Кримінал
Затримано 7 підозрюваних у передачі інформації ізраїльській спеціальній службі. Фігурантами виявилися громадяни Турецької республіки.
06 березня, 08:27
Війна
Telegram – секретний інструмент російських спецслужб
03 лютого, 13:35
Війна
Заборона стосується не тільки робочих комп'ютерів, а й особистих пристроїв аналітиків.
29 січня, 15:40