Лукашенко пригрозив протестувальникам: «Фашистів у полон не братимемо»

СВІТ
31.10.2020, 09:48
Лукашенко пригрозив протестувальникам: «Фашистів у полон не братимемо»
Фото: YouTube

На хвилі всенародного страйку у Білорусі набирає обертів так званий "Національний діалог", ініціатором якого є Олександр Лукашенко.

Самопроголошений президент заявив, що до учасників протесту попри стать і вік будуть застосовуватися жорсткі заходи.

Фрагмент його виступу перед працівниками державних силових відомств оприлюднили 30 жовтня в YouTube.

«Тим, ​​хто сьогодні виходить на залізницю; тим, хто розвішує фашистські прапори на лінії електропередач; словом, ті, хто сьогодні намагається зруйнувати, дестабілізувати інфраструктуру держави, повинні знати: віднині, особливо у квартирах громадян, куди вони ховаються, ми в полон нікого не беремо», — наголосив Олександр Лукашенко.

Крім того, він відверто пригрозив протестувальникам фізичною розправою, якщо вони завдадуть шкоди військовослужбовцям чи правоохоронцям.

«Хочу, аби всі знали про нашу подальшу рішучість. Якщо хтось доторкнеться до наших військових, я вже зауваження робив генералам, він повинен піти звідти як мінімум без руки. Нам відступати нікуди й ми відступати не збираємося», — підсумував Лукашенко.

Читайте також:
Політика
Особи, які мали відстоювати право фіно-угорських народів на національне самовизначення, категорично проти цього. Їм ближча позиція ФСБ РФ.
12 липня, 12:39
Світ
Прокурор Міжнародного кримінального суду у Гаазі переконаний, що режим Бібі Сатаньягу оголосив на нього полювання. Практики Візенталя у дії.
24 травня, 08:29
Світ
Відвертим колаборантам, які чомусь мають паспорти Естонії, не до душі знімки знищених їхніми однодумцями із РФ сотень українських міст.
15 березня, 06:03
Війна
Куп'янський напрямок Східного фронту стабілізувався майже рік тому. З відтоді на варті стратегічного міста стали воїни-правосекторівці.
13 березня, 08:29
Політика
Такого ганебно цинічного президента ще не було в Україні. Але його лохторат, на жаль, дотепер так і не усвідомив, кого ж обрав у 2019 році.
18 січня, 12:31
Війна
Ні для кого не таємниця, що у лавах Сил оборони України воюють сотні громадян інших країн. Вони виборюють нашу із вами свободу.
10 січня, 13:28