«У країні триває громадянська війна», — очільник МВС Білорусі

СВІТ
29 жовтня, 10:37
Голова МВС Білорусі Ю. Караєв
Голова МВС Білорусі Ю. Караєв

Для головного білоруського поліціянта Юрія Караєва добробут і щастя кожного підлеглого важливіші за життя пересічних громадян.

Про це міністр внутрішніх справ країни заявив у своєму відеозверненні до народу Республіки Білорусь, 28 жовтня поінформувало видання "Наша Ніва"

На його думку, різна спортивна молодь, любителі футболу та анархісти навмисно провокують силовиків вдаватися до насилля на вулицях, "відпрацьовуючи західні гранти".

«Ми виявили поодинокі випадки присутності іноземних інструкторів. Вони працюють через Telegram-канали, що служать платформою для спілкування, нацьковування молоді на працівників МВС. Вони особисто виписують і організовують такі "вуличні банди Нью-Йорка", які намагаються викликати агресивні дії з нашого боку. Ми знаходимо та знешкоджуємо їх легко, бо це — терористи-початківці, які звикли воювати з поліцією в інтернеті», — заявив Юрій Караєв.

Водночас міністр наголосив, що насилля з боку його підлеглих стосовно протестувальників є попереджувальним заходом для зупинки серії злочинів.

«Коли всі інші методи вичерпані, тоді у застосуванні зброї правоохоронцями немає нічого поганого. Зрештою, в країні йде вулична, громадянська війна за американським сценарієм», — підсумував очільник МВС Білорусі.

Читайте також:
Іван Вигівський, який очолює ТОВ "ГУ НП у Полтавській області", взявся репресувати учасників бойових дій.
20 жовтня, 14:10
Начальник ГУ НП Полтавщини вдався до залякування головного редактора "Останнього Бастіону".
20 жовтня, 13:00
Центральна кримінальна поліція Фінляндії розслідує підготовку тяжкого злочину проти життя і здоров'я вихідця з Чечні Муси Ломаєва.
12 жовтня, 12:04
Влада РФ взяла на озброєння практику сусідньої КНР по встановленню на території країни цифрового концтабору.
16 вересня, 10:51
Вранці репресії проти громадян, ввечері гарантії безпеки від Кремля — такий імовірний сценарій збереження влади Лукашенка.
10 вересня, 11:17
Слідча суддя Октябрського райсуду Полтави наклала арешт на майже 43 гектари землі для забудови у Києві, інвестором якої є Андрій Вавриш.
31 серпня, 14:28