Лукашенко заговорив про втручання РФ у внутрішні справи Білорусі

СВІТ
25 червня, 15:01
Лукашенко заговорив про втручання РФ у внутрішні справи Білорусі
Фото: belta.by

Росіяни намагаються дискредитувати білоруського бацьку.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Росія та Польща втручаються у внутрішні справи і вибори в країні. Він збирається обговорити це з російським колегою Володимиром Путіним.

Про це повідомляє видання БелТА.

За його словами, застосовуються найсучасніші фальшиві технології, йде втручання з-за кордону у вибори в Білорусі.

«Вони (опоненти влади, - ред.) нас штовхають на нечесність таку, як вони себе ведуть? Ясно, що там за ними стоять ляльководи. Вони і з одного, і з іншого боку. І в Польщі живуть, і з Росії підкидають», – заявив Лукашенко.

Крім того, Лукашенко заявив, зараз в інтернеті поширюються фейки, автори яких, хочуть дискредитувати білоруську владу.

«Сьогодні мені доповіли (хоча це було давно, ніхто не доповідав), що в одного з моїх синів у Швейцарії $ 840 млн. Направте туди по дипломатичних каналах лист: хто хоче забрати ці гроші, нехай негайно забере», – іронізує Лукашенко.

Олександр Лукашенко звернув увагу, що інформація  просто фальсифікується, і люди, які не розуміються на банківських документах, вірять цим фейкам: Це не наше, це з Росії йде інформація. Потім вони вибачаться, знімуть. Але людям то в мізки вже вкинули це.

Читайте також:
Очільник держави-агресора пропонує скликати нову Ялтинську конференцію, щоби наново розділити світ між ядерними потугами.
20 червня, 15:07
Як узяти під контроль країну, де щонайменше для двох третин населення телевізор залишається головним джерелом інформації?
15 червня, 10:45
Брехня, нахабство та бандитизм – відома тактика РФ.
11 червня, 18:47
Кремлівська влада відкрила кримінальне провадження щодо розслідування акту вбивств цивільного населення в Карелії у 1941-1944 роках.
20 квітня, 14:15
За оцінками кіберфахівців, приблизно 70% деструктивних матеріалів про Україну просуваються саме з інформаційного простору РФ.
10 квітня, 17:47
Кілька днів тому російська влада знову осоромилась перед обличчям власного народу та світовою спільнотою.
07 квітня, 11:41