Львівська митниця під прицілом

ДБР і прокуратура беруть під контроль контрабандні схеми на Львівській митниці.
Дякую Руслану Кравченку – Генеральному прокурору – за миттєву реакцію щодо контрабандного свавілля на Львівській митниці.
На підставі викладеної мною інформації було оперативно зареєстровано кримінальне провадження.
Досудове розслідування під процесуальним керівництвом обласної прокуратури здійснюють слідчі Територіального управління ДБР.
Дуже круто, що такі кричущі факти не ігноруються і не толеруються. Впевнений, що керівництво ДБР теж візьме на контроль цю історію та хід розслідування.
Відфільтрувати ті, які систематично — раз на три дні — здійснювали «порожні» рейси (або під виглядом вживаних речей), і зробити по них запити до фіскальних органів Польщі.\
Проаналізувати зміни митників, на які вони їздили, та скласти повну картину діяльності злочинного угруповання, яке вросло пухлиною у Львівську митницю та в ключові департаменти ДМСУ (контрабанди та КММ), які просто не бачать, як «порожні» буси курсують щодня через кордон.
P.S. Дивно, що поки немає публічної реакції керівництва Держмитслужби.
Ви ж бачите, що ситуація складна, і відмовчатися не вийде.