«Лякалки» Путіна зламалися

ПОЛІТИКА
22 лютого, 17:58
«Лякалки» Путіна зламалися
Фото: Facebook

Однак сам кремлівський бункерний щур цього (поки що, звісно) ще не розуміє. Тому і далі погрожує Заходу ядерними ракетами.

Так, Владімір Путін ще недавно погрожував енергетичною блокадою або новим "багатополярним" світом. Не склалося у вождя російського "глибинного народу".

Проте ту не обійдеться без одного "але"... Світ Путіна не багатополярний, але біполярний – у ньому він і далі ставить ультиматуми Північноатлантичному альянсу, змінює геополітичні баланси, керує успішною економікою.

Але на маячню диктатора навсправжки рефлексують хіба власні раби, яким легше жити, коли замість них думає "вождь". Саме для них і була виконана частина промови.

Тієї, де йшлося про передову російську економіку і соціальний добробут підданих царя. Це було дуже схоже на заспокійливі довжелезні промови Лєоніда Брєжнєва в останні роки існування СССР.

У підсумку, вчорашня (21.II.2023) промова Путіна стала пекельною сумішшю брежнєвського маразму і сталінської агресивної шизофренії. Без логіки та здорового глузду.

Чим далі, тим більше кремлівська "політика" стає предметом дослідження психіатрії, а не політології. А всі подібні промови кремлівського діда розраховані переважно на російський plebs, а отже не варті надмірної уваги, ні нашої, ні світу.

Автор : Сергій Таран
Читайте також:
Опінії
Приватні армії російських губернаторів, олігархів і бандитів при владі зіграють із РФ злий жарт. Це станеться зненацька незабаром...
30 травня, 21:19
Війна
Власник військової приватної компанії "Вагнер" розщедрився на дифірамби українським захисникам, аби його пощадили після війни...
28 травня, 20:08
Війна
Пропагандистська машина рашизму радіє з приводу успішної промивки мізків українській молоді тимчасово окупованого Донбасу.
25 травня, 19:37
Світ
Поки що своїм несмаком в угарі "побєдобєсія", яке невдовзі виллється у внутрішній колапс всього державного і суспільного існування РФ.
09 травня, 20:16
Політика
Зе-влада в унісон із засобами масової дезінформації паразитує на темі контрнаступу. Українців треба годувати перемогами.
30 квітня, 19:14
Політика
Зміни в політиці Twitter викликали сплеск російської, іранської та китайської пропаганди
25 квітня, 10:26