«Лякалки» Путіна зламалися

ПОЛІТИКА
22.02.2023, 17:58
«Лякалки» Путіна зламалися
Фото: Facebook

Однак сам кремлівський бункерний щур цього (поки що, звісно) ще не розуміє. Тому і далі погрожує Заходу ядерними ракетами.

Так, Владімір Путін ще недавно погрожував енергетичною блокадою або новим "багатополярним" світом. Не склалося у вождя російського "глибинного народу".

Проте ту не обійдеться без одного "але"... Світ Путіна не багатополярний, але біполярний – у ньому він і далі ставить ультиматуми Північноатлантичному альянсу, змінює геополітичні баланси, керує успішною економікою.

Але на маячню диктатора навсправжки рефлексують хіба власні раби, яким легше жити, коли замість них думає "вождь". Саме для них і була виконана частина промови.

Тієї, де йшлося про передову російську економіку і соціальний добробут підданих царя. Це було дуже схоже на заспокійливі довжелезні промови Лєоніда Брєжнєва в останні роки існування СССР.

У підсумку, вчорашня (21.II.2023) промова Путіна стала пекельною сумішшю брежнєвського маразму і сталінської агресивної шизофренії. Без логіки та здорового глузду.

Чим далі, тим більше кремлівська "політика" стає предметом дослідження психіатрії, а не політології. А всі подібні промови кремлівського діда розраховані переважно на російський plebs, а отже не варті надмірної уваги, ні нашої, ні світу.

Автор : Сергій Таран
Читайте також:
Політика
Усесвітньовідомий вітчизняний боксер знову опинився у центрі скандалу. Дуже полюбляє Вася Ломаченко бруднитися українофобією.
17 травня, 13:41
Опінії
Чим гірші справи на фронті, тим більше придворні акини закликають не вірити інформації з фронту, а вірити ЗелеМарафону
13 травня, 17:03
Політика
Держава-загарбник немає міцного підґрунтя для свого існування. Тамтешньому населенню згодовують прострочені догми минулого.
10 травня, 20:35
Війна
Волонтерка Берлінська вказала на негативний влив пропаганди про кінець війни через «два-три тижні»
04 травня, 12:33
Опінії
У державі Романових населення московії єднали тріадою «православ'я-самодержав'я-народність». Натомість у РФ панує зовсім інший дух.
21 квітня, 12:45
Війна
На 11-му році антиукраїнської війни населення країни-окупанта слід визнати біологічним видом, який становить загрозу існуванню всій планеті.
15 квітня, 07:12