Любиш святкувати? Люби й спину гнути

ПОЛТАВА
15.10.2018, 11:38
Любиш святкувати? Люби й спину гнути

Любиш святкувати? Люби й спину гнути


Різдво і Новий зі старим укупі рік віднедавна українці сприймають як час, подарований владою для релаксації. Нехай навіть якусь дещицю з офіційних святкових днів і доведеться відпрацювати. Атож, урядове розпорядженням визначило святкування Нового 2019 року та Різдва ось яким чином.

Святкові офіційні вихідні стартують із Різдва за Григоріанським/Новоюліанським календарем, наступного за Ганнами, ще найкоротшого у році дня – 23 грудня, продовжаться 24 і 25 грудня. Не беріть на себе зайвини, бо за понеділок, 24 грудня, доведеться відпрацювати в суботу 22 грудня (Ганни, вважай, пропали…).

Новий рік громадяни зустрічатимуть теж три дні: 30 і 31 грудня 2018 року та 1 січня 2019 року. Однак за понеділок, 31 грудня, доведеться відпрацювати 29 грудня у суботу.

Принагідно нагадаємо українцям, котрим заморочки Південно-Східної Азії виявилися чомусь ближчими, що 2019 буде роком Земляного Кабана або Жовтої Земляної Свині. Про деталі його «правильної» зустрічі ми ще поговоримо пізніше.

На Різдво за Юліанським календарем (тим, хто втратив орієнтацію, нагадуємо – саме наш календар Юліанський) вихідними будуть 5, 6 і 7 січня 2019 року.

Готуймося, краяни.

https://www.obozrevatel.com/ukr/society/novij-rik-...

Читайте також:
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
вчора, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
вчора, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
вчора, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32