Майданівець з Хоролу поліг у боях на Запоріжжі

08 травня, 08:09
Майданівець з Хоролу поліг у боях на Запоріжжі

Відчайдушний борець за волю України став у стрій Небесного воїнства Героїв. Наш 36-річний земляк поліг смертю хоробрих у південних степах.

Трагічну звістку із Запорізького напрямку Південного фронту оприлюднила пресслужба Хорольської міської ради. З'ясувалося, що солдат-гранатометник 1-го Батальйону оперативного призначення Національної гвардії України Володимир Ковшов загинув під час оборони села Роботине.

Ще 13 березня 2024 року доброволець, який був учасником Революції гідності, отримав тяжкі вибухові травми, шок і опік дихальних шляхів під час виконання завдання у Пологівському районі Запорізької області. 45% поверхні тіла нацгвардійця обгоріло у результаті ворожого обстрілу баражуючим боєприпасом із FPV-дрона.

«Мужність і відчайдушна боротьба Володимира за життя вражає. З першого етапу евакуації в Запорізьку міську лікарню він пройшов довгий і виснажливий шлях лікування від шпиталів у Дніпрі, Києві, Львові до Польщі. 2 травня в опіковому центрі польської лікувальної установи серце Воїна-титана зупинилося.

На превеликий жаль, тепер йому навічно 36 років і два дні від народження до смерті у страшних муках... Схиляємо голови в невимовній скорботі, розділяємо біль гіркої втрати та висловлюємо щирі співчуття родині Героя. Світлі спогади про Володимира завжди будуть сильнішими за смерть», — повідомили у міськраді Хоролу.

Від редакції: інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглого захисника України. Вічна шана, подяка і світла пам'ять земляку-Герою!

Некролог