Ми інколи розмовляємо з мертвими побратимами...

Опінії
17.01.2024, 07:19
Ми інколи розмовляємо з мертвими побратимами...
Фото: Facebook

Їхнє безсмертя — то наша пам'ять. Ми їх не бачимо, але вони поряд. (Поки можуть і хочуть).

Український політичний діяч, блогер, публіцист

Ми інколи розмовляємо з мертвими побратимами, на кладовищах, як правило. Згадуємо якісь історії, сміємося разом або плачемо.

Ми виконуємо їхні побажання: передати щось комусь, сказати щось комусь, зробити щось, що вони не встигли... Вони вже мертві, вони не з нами.

Але вони впливають на наші дії, на наші вчинки. Ми хочемо бути краще, ніж були, щоб їм було не соромно за нас там, десь там.

Можливо, це і є сенс фрази «герої не вмирають». А може, так і виглядає безсмертя, хтозна...

Читайте також:
Історія
821 рік тому відбувся Четвертий хрестовий похід. Західні лицарі втопили у крові не мусульман Близького Сходу, але єдиновірців у Візантії.
13 квітня, 15:18
Історія
Не називайте мешканців московії «росіянами» чи «русскими», — це просто дитяча помилка. Зрештою, це правило діє для всіх історичних періодів.
11 квітня, 20:34
Історія
Існує погляд, що Голодомор-геноцид перетворив «українську національну свідомість» на «справу мільйонів»? Частка правди у цій фразі є.
12 березня, 20:32
Полтава
Кожен нарід має власних національних героїв. Але є такі постаті, що єднають різні нації, навіть не сусідні, лиш одним своїм потягом до волі.
11 лютого, 19:28
Історія
Для Організації Українських Націоналістів нація була передусім, а от Бог і релігія мали другорядне значення. Свобода волі вважалася даром.
11 лютого, 07:13
Життя
Поблизу села Мигія на Миколаївщині розташувалися дві прісні водойми. Одна — стрімкий, природний водотік, інша ж — безтурботна і нерухома.
04 лютого, 21:40