Ми інколи розмовляємо з мертвими побратимами...

Опінії
17 січня, 07:19
Ми інколи розмовляємо з мертвими побратимами...
Фото: Facebook

Їхнє безсмертя — то наша пам'ять. Ми їх не бачимо, але вони поряд. (Поки можуть і хочуть).

Український політичний діяч, блогер, публіцист

Ми інколи розмовляємо з мертвими побратимами, на кладовищах, як правило. Згадуємо якісь історії, сміємося разом або плачемо.

Ми виконуємо їхні побажання: передати щось комусь, сказати щось комусь, зробити щось, що вони не встигли... Вони вже мертві, вони не з нами.

Але вони впливають на наші дії, на наші вчинки. Ми хочемо бути краще, ніж були, щоб їм було не соромно за нас там, десь там.

Можливо, це і є сенс фрази «герої не вмирають». А може, так і виглядає безсмертя, хтозна...

Читайте також:
Життя
Ці слова після оголошення вироку озвучив католицький чернець і філософ Джордано Філіппо Бруно (1548-1600). Нині його знають як «єретика».
11 червня, 06:08
Історія
Митьки, Пищики, Налісні, Панське, Самовиці, Демки, Кизівер, Гузичі, Метлашівка, Баталий, Бузьки... Села, яких більше немає через СССР!
09 червня, 14:03
Історія
Задовго до появи у Заліссі поселення Москва на берегах Дніпра квітнула «брама Європи». На жаль, внутрішні чвари довели її до загину.
19 травня, 19:08
Опінії
Таке відчуття, що творцям кінострічки було байдуже на реальну історію. Адже доноси робили письменники один на одного...
19 травня, 13:00
Полтава
Понад 10-ліття триває підступна війна, спричинена нападом ресурсної федерації московії. Всі ці роки Україна втрачає кращих доньок і синів.
13 травня, 19:27
Історія
Попри щорічні істерики московитів і сіоністів, ми пам'ятаємо українських Героїв. А ще не забудемо про відібрані історичні землі Закерзоння.
28 квітня, 10:27