Майже півмільйона мешканців Мадаґаскару страждають від голоду

СВІТ
30 червня, 07:01
Майже півмільйона мешканців Мадаґаскару страждають від голоду
Фото: Daily Sabah

Аномальна за 150 років посуха, яку зафіксували на півдні острова Мадаґаскар, спричинила продовольчу кризу у цій африканській країні.

Вже зараз понад 400 тисяч осіб не мають доступу до їжі та питної води, звітує сайт Всесвітньої продовольчої проґрами Орґанізації об'єднаних націй.

Зазначається, що голодні люди масово полишають свої домівки та у пошуках харчів рухаються на північ острівної держави, де проживає 20 мільйонів громадян.

«Я була свідком моторошного, якщо не сказати драматичного й відчайдушного видовища. Я побачила, що сотні дорослих і дітей нагадують людську подобу: вони дуже схудлі, а шкіра звисає з кісток. Щодня там умирають десятки голодних людей. Це надзвичайно критична ситуація! Гуманітарна допомога, якої вони негайно потребують, зіставна з тією, що її отримували жителі Бахр-ель-Ґазалю у Південному Судані у 1998 році», – коментує ситуацію реґіональний керівник Всесвітньої продовольчої проґрами Лола Кастро.

Делеґація Мадаґаскару в ООН закликала міжнародних партнерів запобігти масштабному голоду, попросивши виділити фінансову допомогу на загальну суму 155 мільйонів доларів США для закупівлі необхідних продуктів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у боротьбі з неплатниками податків туркменська влада застосовує совєцьку методику: зубожілих громадян позбавляють доступу до харчів.

Читайте також:
Натомість в Україні, де у державного керма збіговисько клоунів і фотографів із лав Зе-команди, котрі теж зважають на народний гнів...
21 жовтня, 13:21
За останні 8 місяців на території Ніґерії зі шкіл було насильно викрадено понад 1000 учнів, як хлопчиків, так і дівчат.
14 вересня, 08:01
Росіяни продовжують сіяти смерть на теренах чорного континенту, цього разу допомагаючи бойовикам уґруповання "Ісламська держава".
27 серпня, 11:15
60 бойовиків незаконного збройного формування "Аль-Шабааб" (сом. Al-Shabaab) ліквідували неподалік кордону з Кенією.
23 серпня, 08:18
Представники незаконного збройного бандформування "Аль-Каїда" вбили 14 селян у Ніґері через відмову віддати харчі та ліки.
27 липня, 10:39
Не менш як 800 мешканців міста Кампала щепили сумнівним препаратом, який видавали за антикоронавірусну вакцину.
01 липня, 14:03