Африканський народ масаїв змушують відмовитися від вживання м'яса

СВІТ
18 червня, 12:37
Африканський народ масаїв змушують відмовитися від вживання м'яса
Фото: Twitter

Сучасна продовольча допомога африканцям, які голодують і не мають достатньо коштів для придбання їжі, виглядає повною профанацією.

Про це можуть свідчити численні звіти некомерційної благодійної орґанізації "Million Dollar Vegan", члени якої не приховують своїх ліворадикальних поглядів.

Фактично, поборники ґлобального веґанства на тлі пандемії коронавірусу взялися насаджувати чужі для народу масаїв "цінності".

Ліворадикали, прикриваючися нібито благими намірами, надсилають замість насичених білками м'ясних і молочних продуктів винятково рослинну їжу сумнівного виробництва.

Слід зауважити, що сáме продукти тваринного походження становлять основу існування та культурної осібності вказаного африканського етносу, який зумів пережити європейську колонізацію протягом кінця ХVIII – ​середини ХХ століть.

Водночас представники "Million Dollar Vegan" не замислюються над тим, що руйнують усталену народну традицію харчування, вважаючи, що пропаґують здоровий образ життя і відмову від вживання м'яса.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", збільшення кількості людей на планеті призводить до зменшення їжі та води, а неефективне використання ресурсів пришвидшує зміни клімату.

Африканський народ масаїв змушують відмовитися від вживання м'яса_1
вибір редакції
Читайте також:
Шановні українці, будьте обачливі, купуючи у крамницях свіжий огірок – він може бути привезений із країни-агресора!
18 листопада, 08:58
Підприємливі ділки з РФ взялися маркувати свою продукцію фінською мовою, щоби показати нібито високу якість, яка залишає бажати кращого.
25 вересня, 10:12
Вітчизняні виробники молочних продуктів втратили частину внутрішнього ринку через нездатність реагувати на зростання попиту.
23 квітня, 12:14
Тим часом в Україні стартує розпродаж землі за безцінь.
16 лютого, 20:16
Ймовірно близько 7,5 тисяч людей могли контактувати із вказаним інфікованим м’ясом.
15.11.2020, 14:35
За останній тиждень найбільше знизилася реалізація цукру (-27%), сала (-30%) і масла вершкового (-50%), – заступник міністра економіки.
02.04.2020, 20:00