Макрон та глава МЗС Китаю Ван Ї обговорили війну рф проти України

СВІТ
16 лютого, 10:15
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

У заяві Єлисейського палацу також зазначено, що обидві країни висловили "однакову мету" щодо України

Глава МЗС Китаю Ван Ї зустрівся із президентом Франції Емманюелем Макроном. Сторони обговорили зусилля щодо встановлення миру в Україні.

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на CNN.

Ван Ї
Ван Ї

"Сторони всебічно обмінялися думками щодо українського питання. Ван Ї наголосив, що в цьому питанні Китай наполягає на об’єктивності та завжди намагається сприяти миру та здійсненню переговорів", - йдеться у заяві посольства КНР у Франції.

Дипломати додали, що Китай "готовий співпрацювати з Францією та рештою міжнародної спільноти для вивчення політичних засобів розв'язання питання, щоб якомога швидше досягти припинення вогню та завершення війни".

У заяві Єлисейського палацу також зазначено, що обидві країни висловили "однакову мету" щодо України, причому Макрон наголосив  на "наслідках цього конфлікту для міжнародного миру та безпеки, а також підтримку Францією країни, яка піддалася агресії".

Ван Ї також повечеряв з міністром закордонних справ Франції Катрін Колонною, яка написала в Twitter, що у них був "твердий обмін думками про російську агресивну війну в Україні та про те, як ми працюємо над вирішенням конфлікту".

У четвер глава МЗС Китаю продовжить зустрічі з офіційними особами Франції. 

Читайте також:
Війна
Орденом Почесного легіону також були нагороджені український режисер, колишній бранець Кремля Олег Сенцов та письменниця Оксана Забужко
16 липня, 08:12
Політика
Емманюель Макрон хоче вже цьогоріч улітку посадити Росію та Україну за стіл переговорів за допомогою... комуністичного Китаю!
18 квітня, 20:32
Світ
Французькі війська не беруть участі в операціях в Україні.
09 квітня, 15:05
Політика
Суд у Франції відмовив в екстрадиції Жеваго до України
30 березня, 17:33
Світ
Зменшення ціни на газ означає зниження цін і на електроенергію, оскільки багато електростанцій у Європі виробляють її з газу
02 січня, 18:08
Світ
Макрон продовжує політику підтримки Курдських комуністів, хоча це не сприймає французьке суспільство
25.12.2022, 11:25