Єврочиновник пропонує деколонізувати комуністичний Китай

ПОЛІТИКА
12.02.2023, 21:36
Єврочиновник пропонує деколонізувати комуністичний Китай
Фото: Twitter

Диктаторський режим із центром у Пекіні майже рік наживається на крові українців, сприяючи російській геноцидній війні на Сході Європи.

У зв'язку з цим у кулуарах Європейського парламенту та Парламентської асамблеї Північноатлантичного альянсу вже готують план з дезінтеграції та фрагментації КНР.

Відповідну мапу найближчого майбутнього територіального розподілу Піднебесної виклав повноважний представник Австрії у Брюсселі Ґюнтер Фелінґер, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Єврочиновник закидає китайському режиму потурання українофобії на найвищому дипломатичному рівні, а також нагадує про утиски й терор корінних народів: уйґурів, монґолів, казахів, маньчжурів, тибетців.

«Поки міністерство закордонних справ КНР зберігало мирне ставлення до своїх сусідів і не постачало РФ зброю, використану проти України, я підтримував Вільний Федеральний Китай. Але останні кроки Пекіну свідчать, що настав час змін. Погрози незалежному Тайваню мають бути припинені. Якщо ж цього не станеться, пропоную західним партнерам на розгляд мапу новоутворених держав на місці КНР», – зазначив Ґюнтер Фелінґер.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що комуністичний Китай є головним спонсором російської воєнної агресії проти незалежної України.

Читайте також:
Світ
Прозахідний блок може опинитися сам на сам із китайською загрозою. Найгірше становище в острівної держави зі столицею у Тайбеї.
29 травня, 19:15
Світ
Задля набуття власної національної ідентичності та віддалення від Піднебесної, де панує диктатура, острівна країна обрала шлях декитаїзації.
28 квітня, 07:00
Світ
Острівна країна висхідного сонця знову мілітаризується. Головними точками потенційної ескалації є 3 західні сусіди: РФ, КНДР і КНР.
11 квітня, 06:02
Політика
Попри публічні жонглювання Сі Цзіньпіна миролюбною риторикою, Пекін вишколює армію. У Тайбеї побоюються, що китайці спробують напасти.
05.12.2023, 21:45
Світ
Китай все частіше вдається до провокацій щодо країн, які вважає своїми конкурентами. Військове керівництво США обурене.
28.10.2023, 17:21
Світ
За мовчазної згоди московського Кремля Пекін планомірно опановує Примор'я з подальшим приєднанням за прикладом Гонконґу.
18.05.2023, 17:09