Макрон заявив, що віддає перевагу мігрантам із Африки, аніж представникам «українських банд»

СВІТ
01.11.2019, 05:37
Макрон заявив, що віддає перевагу мігрантам із Африки, аніж представникам «українських банд»

Президент Франції Еммануель Макрон в інтерв’ю журналу «Valeurs Actuelles» заявив, що підтримує міграцію з Африки, але бачить загрозу у «нелегалах» із Центрально-Східної Європи, зокрема України.

Про це інформує «Німецька хвиля».

«Я віддаю перевагу легальним іммігрантам з Гвінеї чи Кот-д'Івуар (...) замість нелегальних українських чи болгарських банд», – сказав президент Франції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єврокомісія продовжує тиснути на Угорщину і готує позов до суду: вимога – скасувати закони «Стоп Сорос»

Раніше Макрон неодноразово виступав із різкою критикою тих європейських країн, які відмовляються приймати мігрантів із Африки та Близького Сходу.

Читайте також:
Світ
Уряд Японії повідомив, що станом на вересень у країні проживають 99 763 людини, яким понад 100 років, із них 88% — це жінки.
вчора, 19:27
Світ
Її на платформі Discord обрали протестувальники.
вчора, 08:29
Світ
Contec Australia завершила будівництво двоповерхового житла заощадивши 22% у порівнянні з традиційним будівництвом.
вчора, 07:15
Світ
У Китаї був відкритий найдовший у світі вантовий міст — South China Morning Post.
12 вересня, 10:46
Світ
Термін використання головних ракет ядерного арсеналу США можуть продовжити до 2050-го — Bloomberg
11 вересня, 06:37