Малюська відправить на фронт Єрмака і Зеленського

ПОЛІТИКА
04.03.2024, 17:40
Малюська відправить на фронт Єрмака і Зеленського

Малюська, міністр юстиції Зеленського, вирішив відправити на фронт корупціонерів.

Як в міністерстві бачать ідею мобілізації засуджених, чи буде служба зараховуватись як термін ув'язнення – про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів міністр юстиції Денис Малюська. 

Відповідаючи на питання про мобілізацію засуджених, Денис Малюска заявив:

«Цікавіше не стільки з засуджених починати, скільки з тих, у кого є судимість. Це ті люди, які вже вийшли з в'язниці, або навіть ніколи туди не потрапляли. За законом вони не можуть бути мобілізованими. Тобто особи, які мають судимість, не підлягають військовому обліку. Власне, це найпростіше і найочевидніше, що треба виправляти. Тут нема питання небезпеки для людей, вони ж ходять по вулицях, спілкуються з нами. Чому вони не йдуть в армію та не виконують обов’язок захищати Батьківщину, я не розумію. Тим паче величезна кількість з них бажає це робити».

Уточнюючи, які категорії засуджених можна буде брати в армію, Міністр юстиції зазначив, що корупціонерів можна абсолютно спокійно відправляти воювати.

«Вони часто патріоти, просто патріотизм своєрідний і вони жадібні. Ну не тільки жадібні, але давайте відверто. У нас країна десятиліттями культивувала корупцію.

Хтось більшим ступенем, хтось меншим ступенем, але це було поширеним і залишається поширеним явищем. Тому говорити «вау, він корупціонер»… У нас було соцопитування, де більшість людей визнавали, що давали хабар у вигляді подарунка, або гроші лікарям, освітянам, патрульним. Ну, тобто це явище було мега поширене. Безумовно, це треба викорінювати, але я не розумію, чому корупціонерів, як і інших, не можна відправляти на війну. Треба»  — сказав Малюська.

Малюська відправить на фронт Єрмака і Зеленського_1

Водночас, міністр юстиції не пояснив, на якому напрямку буде воювати легіон корупціонерів. Але, судячи з кількості згадок у ЗМД Зеленського, Єрмака, Подоляка, Кошового, та інших десятків махрових корупціонерів, вони візьмуть на себе найгарячіший напрямок - ростовський. Де будуть доживати своє нікчемне життя поруч з іншими нікчемами української політики

Автор : Гнап Нерушима
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Наявна байдужість до проблем справжніх внутрішньо переміщених осіб із боку керівництва країни. Зе-влада знущається зі знедолених українців.
07:13
Полтава
З Кам’янського з любов’ю: чиновницький десант і корупційні підозри в Полтаві.
вчора, 15:02
Світ
Чому суспільство не обурюється?
31 травня, 10:16
Політика
Родинний бізнес полковника ДБР Старченка: без декларацій, але з нерухомістю.
29 травня, 10:44
Політика
Бомбосховище за 145 мільйонів для ліцею-примари: у Харківській області будують укриття для школи, якої вже немає.
28 травня, 17:33
Війна
Бойові дрони «Генерал Черешня», довкола яких спалахнув скандал на тендерах підприємств Міноборони, можна придбати за кордоном.
28 травня, 10:45