Мамая і Бублика треба гнати сраною мітлою

ПРОБЛЕМИ
07.10.2016, 07:53

Полтавці протестували проти корупції на Макухівському сміттєзвалищі перед сесією Полтавської міської ради 28 вересня. На думку громади, у перетворенні звалища на прибутковий бізнес винні дві особи – Полтавський міський голова Олександр Мамай і нардеп від «БПП» Солідарність» Юрій Бублик.

– Мамай забирає мусорне звалище. Бублик і Мамай – оці два. Надо гнать їх сраной мітлою. Тому що вони корупціонери. Народ прийшов вимагати від Мамай – чи він пише заяву на звільнення, чи ми будемо блокувати сесію міської ради. Хочемо, щоб він звільнився. Він не виконує свої обов’язки. Тільки грабує, – зазначив Олександр Масюк.

Також громада висловила своє невдоволення незадовільною робою міського голови та його заступників. Приводом цьому слугували розбиті меморіальні дошки атовцям. На думку Масюка, такі акти вандалізму почастішали через відсутність повноцінного освітлення міста в нічний час.

– Пан Терела (Олександр Терела – заступник начальника полтавського міського управління поліцї) розказує своєму керівнику Беху (Олег Бех – начальник ГУ УМВС у Полтавській області – ред.), що місто освітлено цілодобово. Я вчора (27.09 – ред.) о 12-ій ночі пройшовся по Полтаві. Ніде не було світла. Раніше місто було освітлено до ранку. Це бардак. У нас по місту найбільше крадіжок через це, – Масюк.

Нагадаємо, на вчорашній сесії обласної ради громада також звертала увагу посадовців на катастрофічний стан Макухівського сміттєзвалища й екології регіону.