Маріупольські колаборанти у тільниках працюють за українськими документами

ВІЙНА
20 травня, 19:27
Маріупольські колаборанти у тільниках працюють за українськими документами

Ідейні поборники «русскаґо міра» з окупованої частини Донецької області продовжують заробляти валюту. Вони працюють на міжнародні компанії.

Про це заявив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко. Він наводить відеодокази того, як колаборанти із-поміж моряків торгових суден оббріхують на камери кремлівських пропагандистів Україну.

Звичайний адепт Кремля і за сумісництвом мешканець окупованого Маріуполя зізнався, що за понад 30 років відновленої державної самостійності у місті нібито нічого не збудовано. Ба більше, він має паспорт громадянина України, з яким працює на іноземні фірми-перевізники.

«Дивіться, це — моряк, що на фото. Типовий ватний маріупольський моряк. Усіх моряків відрізняє те, що за всю свою кар'єру закордонного плавання під чужими прапорами вони не сплатили жодної копійки податків. Жодної, тобто ніяких. Так от, у Маріуполі їх... дохіба і нуль податків! Тому, це місцями значно у свій час впливало на неможливість розвитку.

А тепер воно бреше в очі про «Украина ничего не строила», мразота. І найгірше знаєте, щó? Що ця істота з Маріуполя в окупації спокійно їде працювати за українськими морськими документами. Так може вже час нашій владі навести лад, узяти й провести верифікацію та анулювати всій мразоті ці документи. А без наших документів ця мразота у море не піде», — повідомив Петро Андрющенко.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, як нещодавно російські окупанти засудили 33 українських оборонців Маріуполя. Всім захисникам України винесено обвинувачувальні вироки.

Читайте також:
Кримінал
Капітаном вантажного судна є громадянин однієї з країн Південного Кавказу, а саме Азербайджану.
11 липня, 11:55
Економіка
Доха намагається бути провідним дипломатичним майданчиком попутно вливаючи валюту у війну проти України. Москва рішуче користає з цього.
07 липня, 11:15
Війна
Український слід у курортному бізнесі в Криму під прапором рф
06 липня, 13:37
Війна
У 2022 році компанія PepsiCo Inc. заявила, що припинила виробництво. Компанія Coca-Cola була однією з перших, які пообіцяли піти з росії
18 червня, 10:05
Економіка
Американські підприємці планують знову наживатися на громадянах РФ. Забруднені в українську кров гроші ворога не пахнуть.
05 червня, 19:25
Війна
Довгостроковий контракт із московією допоможе індійській компанії Reliance забезпечити постачання дешевої російської нафти
29 травня, 10:10