Марк Цукерберг став фігурантом судового позову у справі Cambridge Analytica

СВІТ
21.10.2021, 09:21
Марк Цукерберг став фігурантом судового позову у справі Cambridge Analytica

Позов стосується захисту даних половини всіх жителів округу Колумбія, а також десятків мільйонів людей по всій країні.

Генеральний прокурор міста Вашингтон (округ Колумбія) Карл Расін включив Марка Цукерберга до позову про захист прав споживачів проти Facebook, пов’язаного з продажем персональних даних користувачів соцмережі компанії Cambridge Analytica. Про це генеральний прокурор повідомив на офіційній Твітер-сторінці.

«Я щойно додав Марка Цукерберга, як відповідача у моєму позові проти Facebook. Наше поточне розслідування показало, що він особисто брав участь в ухваленні рішень, пов'язаних з Cambridge Analytica, а також нездатністю Facebook захищати дані користувачів»,– зазначається в повідомленні.

Він нагадав, що його офіс сформував позов проти соціальної мережі Facebook у 2018 році, і з того часу було розглянуто сотні тисяч сторінок документів в рамках судового процесу.

«Цей позов стосується захисту даних половини всіх жителів округу (Колумбія – ред.), а також десятків мільйонів людей по всій країні. Ми дуже серйозно ставимося до свого зобов’язання розслідувати правопорушення, і Facebook також має серйозно ставитися до своєї відповідальності щодо захисту користувачів», – зауважив генпрокурор Вашингтона.

Марк Цукерберг став фігурантом судового позову у справі Cambridge Analytica_1

У 2018 році стало відомо, що компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до 87 мільйонів користувачів Facebook.

Засновник соцмережі Марк Цукерберг втратив понад $5 млрд через виток даних мільйонів користувачів Facebook.

Читайте також:
Кримінал
В інтернеті виявлено базу даних жителів України, що може містити майже 53 мільйони записів про персональні дані
13.09.2021, 19:41
Світ
У підмосковному торговому центрі «Мега Хімки» сталася потужна пожежа.
вчора, 20:25
Світ
У шведському Гельсинборзі зібралися представники корінних етносів, самостійницьких і регіоналістих рухів, аби вирішити долю імперії.
вчора, 17:34
Світ
Генератори електроенергії, дитячі вакцини, медичні пристрої та ліки зовсім скоро потраплять до України
вчора, 17:04
Світ
Коли пройдуть льотні випробування винищувачів українського виробництва ?
вчора, 16:03
Світ
Ріші Сунак оголосив про співпрацю між Великобританією, Італією та Японією для розробки винищувача, що використовує штучний інтелект.
вчора, 15:48