Марк Цукерберг став фігурантом судового позову у справі Cambridge Analytica

СВІТ
21.10.2021, 09:21
Марк Цукерберг став фігурантом судового позову у справі Cambridge Analytica

Позов стосується захисту даних половини всіх жителів округу Колумбія, а також десятків мільйонів людей по всій країні.

Генеральний прокурор міста Вашингтон (округ Колумбія) Карл Расін включив Марка Цукерберга до позову про захист прав споживачів проти Facebook, пов’язаного з продажем персональних даних користувачів соцмережі компанії Cambridge Analytica. Про це генеральний прокурор повідомив на офіційній Твітер-сторінці.

«Я щойно додав Марка Цукерберга, як відповідача у моєму позові проти Facebook. Наше поточне розслідування показало, що він особисто брав участь в ухваленні рішень, пов'язаних з Cambridge Analytica, а також нездатністю Facebook захищати дані користувачів»,– зазначається в повідомленні.

Він нагадав, що його офіс сформував позов проти соціальної мережі Facebook у 2018 році, і з того часу було розглянуто сотні тисяч сторінок документів в рамках судового процесу.

«Цей позов стосується захисту даних половини всіх жителів округу (Колумбія – ред.), а також десятків мільйонів людей по всій країні. Ми дуже серйозно ставимося до свого зобов’язання розслідувати правопорушення, і Facebook також має серйозно ставитися до своєї відповідальності щодо захисту користувачів», – зауважив генпрокурор Вашингтона.

Марк Цукерберг став фігурантом судового позову у справі Cambridge Analytica_1

У 2018 році стало відомо, що компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до 87 мільйонів користувачів Facebook.

Засновник соцмережі Марк Цукерберг втратив понад $5 млрд через виток даних мільйонів користувачів Facebook.

Читайте також:
Кримінал
В інтернеті виявлено базу даних жителів України, що може містити майже 53 мільйони записів про персональні дані
13.09.2021, 19:41
Світ
Агресивні дії росії в Україні та прихована підтримка війни з боку комуністичного Китаю не лишилися не поміченими у країнах Далекого Сходу.
вчора, 18:02
Світ
США підтримує політику відкритих дверей для усіх «держав-кандидатів»
вчора, 12:40
Світ
Якби у серпні-вересні білоруський народ зміг скинути узурпатора Олександра Лукашенка, то війни в Україні вдалося уникнути б.
вчора, 07:09
Світ
Попри воєнну поразку в Україні та повне виведення контингенту з Сирії московія намагається зберегти свій вплив на Близькому Сході.
15 травня, 20:34
Світ
Російська воєнна агресія проти України змусила переглянути поточну безпеку східного флангу Північноатлантичного альянсу.
15 травня, 19:23