В мережу "злили" 53 млн записів про персональні дані українців

КРИМІНАЛ
13.09.2021, 19:41
В мережу "злили" 53 млн записів про персональні дані українців

В інтернеті виявлено базу даних жителів України, що може містити майже 53 мільйони записів про персональні дані

У зв’язку із цим уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до поліції.

Про це повідомляє пресслужба омбудсманки.

"Так, на одному із вебсайтів у мережі Інтернет виявлено базу даних жителів України, що може містити персональні дані: ПІБ, дату народження, номер телефону, населений пункт, вулицю, номер будинку та квартири. За інформацією, розміщеною на зазначеному вебсайті, в базі може міститись майже 53 мільйони записів", - зазначено в повідомленні.

Офіс омбудсманки направив лист до поліції щодо відкриття кримінального провадження і вжиття відповідних заходів реагування.

Зазначається, що Департамент у сфері захисту персональних даних секретаріату уповноваженої ВР з прав людини постійно проводить моніторинг дотримання прав людини у сфері захисту персональних даних.


Хочемо зауважити, що даний сайт працює в мережі вже кілька років і до останнього часу на нього не звертали увагу. Більш того, ні для кого не секрет, що правоохоронці самі ним часто користуються.

Читайте також:
Війна
Мін’юст повідомив про масштабний збій у роботі державних реєстрів. У Дії тимчасово недоступні понад 20 сервісів.
19.12.2024, 22:53
Світ
Позов стосується захисту даних половини всіх жителів округу Колумбія, а також десятків мільйонів людей по всій країні.
21.10.2021, 09:21
Кримінал
Справа стосується розтрати коштів на ремонті доріг
вчора, 10:19
Кримінал
Головка також підозрюють в отриманні хабаря розміром 600 тисяч гривень.
вчора, 07:15
Кримінал
Під час обшуків вилучено 6 000 кг готового до продажу продукту і «чорну бухгалтерію» на 500 000 гривень готівкою. Зловмисників затримано.
21 лютого, 21:43
Кримінал
Судді Бабушкінського райсуду Дніпра повідомили про підозру в незаконному привласненні квартири в історичному центрі міста.
21 лютого, 16:03