Мар'яна і кіт Сирський

ПОЛІТИКА
29.11.2023, 11:37
Мар'яна і кіт Сирський
Фото: Telegram

Бенефіціари штучного конфлікту Залужний-Зеленський сидять не тільки у Кремлі, а й в Україні. Зокрема, це відомі олігархи Пінчук і Ахметов.

Головним ньюзмейкером останніх днів, як у соціальних мережах, так і в інтернеті загалом є нардеп від «Слуги Народу» Мар'яна Безугла. Вона зі швидкістю того самого «зеленого принтера» продукує дописи, як з критикою, так і з відверто тупими наскоками на Головкома Валерія Залужного та тих, хто його підтримує.

Доходить до абсолютно абсурдних сентенцій. На кшталт, прив'язка Олексія Арестовича до призначення генерала Залужного чи звинувачення Головкома у тому, що у нього є час когось там «вподобувати» у Facebook...

Звісно, першим і основним питанням у всіх є: «Хто змусив її стати торпедою?», — і це питання логічне, от тільки відповідь на нього не на поверхні. Спрощувати собі життя прізвищем «Єрмак» можуть тільки щасливі, безтурботні люди, ну, або самозвані всезнайки чи дýрні.

Наша доля — копати глибше і розбиратися ширше. От і давайте, лупаймо сю скелю!

Стиль подачі у дописах Мар'яни не тільки тупий і топорний, він ще й дражливий. А враховуючи, що більшість користувачів соцмереж в Україні жінки — й поготів; це не сексизм, а статистика.

Можете самі у Google почитати по країнах і статтях. Оці от лобові подачі Мар'яни — відтягують на себе емоційних людей, змушують реагувати експертно-політичне середовище, а паралельно йде спокійна кампанія.

Кампанія м'яка, з нотками «мімішності», з тонким і красивим почерком... Це — Кіт Сирський, що з'явився як інтернет-персонаж за пару-трійку тижнів до того, як випустили з повідця Безуглу.

З'явився він у сегменті, наближеному до Сергія Притули та його фонду. Це деякі люди, могли подумати, що кіт Сирський з'явився як певна противага псу Патрону, бо як це — пес є, а кота нема, але це ширма!

Річ у тім, що і Притула, і всі афільовані з ним люди, доволі лояльні до Володимира Зеленського, це факт. Ні, вони не «зелені», а саме лоялісти; Безугла — «зелена», а ці ні.

Їхній лоялізм не раз себе проявляв у контексті інших інтернет-кампаній, які в той чи інший момент спалахували в соцмережах. Подекуди вони відмовчувались, подекуди допомагали «мочить» опонентів влади, подекуди допомагали владі захищатися.

Типові лоялісти!

Тож їм і була довірена м'яка, ненав'язлива промокампанія з постійною згадкою прізвища генерала, який сам є лоялістом стосовно Зеленського, і який точно не створить йому жодної політичної конкуренції. До речі про політичну конкуренцію...

Чи є у Залужного якісь політичні амбіції? У нього може їх і нема, а от у його прихильників є така ідея, бо від початку повномасштабної війни, опозиції був потрібен хтось, кого вона буде підтримувати, бо вона фізично не може підтримати Зеленського.

У них ідіосинкразія від нього, тож об'єктом обожнювання автоматично став Залужний. Всі оці — «Валєра, я хочу кавун! Буде зроблено, кохана» — і так далі, непомітно для багатьох зробили із Залужного серйозну саме політичну фігуру, а за умов того, що в Україні нині при владі рейтингозалежні персоналії — це і зіграло з ним злий жарт.

Можна сказати, що всім цим «Залужного одружили без Залужного», отака біда... Ось, і запущені були дві паралельні кампанії, при тому, Безуглій про другу не сказали, тож її зараз бомбить від посту Притули, де: «У Сирського немає вихідних. Сирський хоче смерті окупантам. Сирський збирає на Шарки. Ти з Сирським? Донать!».

А бенефіціари цих двох кампаній зрозумілі: олігархат. Їх в Україні залишилось не так і багато, тож спробуйте здогадатися хто? — Двоє людей!

Двоє людей, які вже потроху зріють домовлятися з Росією за умов збереження власних впливів в Україні, а Залужний, зрозуміло, у цю парадигму не вписується, натомість Сирський (при тому не кіт, генерал) — дуже навіть. Тож заради цього можна і Безуглу «сліть», і Притулу з котиком сфотографувати.

Автор – Назар Приходько, медіааналітик, політолог-міжнародник і військовий експерт

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Після 20 місяців провокацій і поступок Угорщина погодилася на вступ Швеції до Північноатлантичного альянсу. РФ закрили вихід на Захід.
вчора, 08:27
Економіка
Необхідно організувати досить представницькі майданчики для розмови. Вдихнути життя в інституцію омбудсмана із захисту прав підприємців.
29 лютого, 20:28
Війна
В українського війська снарядний голод. Для того, щоби продовжувати стріляти з великокаліберних знарядь, — потрібні боєприпаси.
29 лютого, 08:23
Опінії
Перемога України, швидше за все, відбудеться вже за президента Стефанчука, а не за президента Зеленського.
28 лютого, 11:46
Політика
Відповідь на питання вас здивує. Однак спершу слід пройтися по матчастині, а саме — підходах системно-рефлексивного управління.
25 лютого, 08:42
Опінії
Таке враження, що США повернулися у світ Білла Клінтона з єльцинською росією і місією МВФ у Москві.
24 лютого, 07:25