Масовість протестів зупинить Зеленського, – польський аналітик Єжи Тарґальський

УКРАЇНА
17.10.2019, 14:33
Масовість протестів зупинить Зеленського, – польський аналітик Єжи Тарґальський

Польський експерт з міжнародних відносин Єжи Тарґальський вважає, що масовість протестів в Україні здатна зупинити Володимира Зеленського від подальших поступок Росії.

Про це повідомляє «Польське радіо».

«Я не знаю, чи Зеленський настільки, перепрошую за вислів, нерозумний, аби думати, що Путін хоче миру, і якщо він хоче миру, то це означає, що кожен хоче миру? Або ж просто він діє під тиском Німеччини та тиском своїх людей, котрі пов’язані з Росією. Не забуваймо, що головний переговорник Зеленського Андрій Єрмак, який вів перемовини як з американцями, так і з росіянами, має спільні бізнеси з людьми Путіна. Це так дивно, що така людина від імені України проводить якісь переговори з росіянами, бо це виглядає так, що насправді переговори з Росією веде Росія», – зазначає Тарґальський.

Аналітик також звернув увагу на те, що передвиборчі обіцянки Зеленського нині резонують із ситуацією на міжнародній арені: «Мені здається, що президент Зеленський став нині заручником своїх власних виборчих обіцянок. Одним з головних його передвиборчих гасел було встановлення миру на Донбасі, і це допомогло йому стати президентом України. А з іншого боку, українці та адміністрація президента розуміють, що атмосфера для збереження антиросійських санкцій погіршується. Прагнення президента Франції та частини німецького істеблішменту свідчать про те, що підтримка для продовження економічних санкції проти Росії зменшується, а тому це теж певний тиск на Зеленського».

Водночас, повідомляє «Польське радіо», на погляд польського журналіста та оглядача Ярослава Ґузи, шансів на реалізацію так званої формули Штайнмаєра немає, адже не існує підстав, за яких Росія буде трактувати усю цю процедуру як щось більше, ніж чергове втручання в українські справи. 


вибір редакції